Не встиг Audi Q8 зявитися у продажі, як за нього вже взялися професійні тюнери з ABT, та ще як...Інженери тюнінг-ательє ABT вирішили довести, що дизель живий.
Шкода витісняє Volkswagen. Виробництво деяких моделей Skoda переміщається в НімеччинуЧеське підрозділ Volkswagen AG, Компанія Skoda заявила, що переведе виробництво деяких моделей в Німеччину, для задоволення зростаючого попиту на свої автомобілі.Керівники найбільшої в Європі автомобільної групи і її чеської дочірньої компанії вивчають способи збільшення обсягу виробництва Skoda.
Рами Nissan Navara розвалюються на частини, власники в шоці Увазі власникам Ніссан Навару другого покоління! Перевірте стан рами вашого автомобіля, якщо не хочете, щоб з ним трапилось те, що ви бачите на фотографії нижче: Власники Navara у Великобританії б'ють тривогу, їх міцні на перший погляд пікапи разламываются на шматки і гнуться немов фанерні муляжі. За деякими...
Попередній огляд флагмана Audi A8 2018 модельного року Audi ставить на новий флагманський A8 з прогресивним дизайном, великою кількістю екранів тачскрін для управління технічними параметрами автомобіля і новітньої інформаційно-розважальною системою більшої схожою на реквізит підготовлений для зйомок фільму про космічні кораблі майбутнього Новий Audi A8 відвідає дилерські центри вже восени 2017 року. Седан стане першою...
«Дизельгейт» не вщухає. Бос Ауді на волі, але чи надовго? І хто наступний потрапить за ґрати?Для тих, хто стежить за розвитком скандалу, повязаного з дизельними махінаціями, буде цікаво дізнатися, що містер Штадлер вийшов з вязниці.