Один з найбільших і практичних сімейних автомобілів, які ви можете купити в даний час — Volkswagen SharanКлас повнорозмірних MPV переживає не кращі часи.
2018 BMW 6-Series GT другого покоління, які зміни нас чекають? Час від часу автовиробники створюють такі дивні моделі, що мимоволі дивуєшся, навіщо це було потрібно? BMW 6 Series Gran Turismo з цієї ж серії. Великий і дещо громіздкий на вигляд автомобіль, створений в гонитві отримання практичного гібрида на базі моделі 5-Series. Здавалося б, чим їм...
Нові цифрові технології безпеки вийшли за межі одного автомобіля і готові створювати глобальну мережу. Volkswagen і Siemens показали прикладVolkswagen і Siemens разом планують подбає про безпеку дорожнього руху.
Рами Nissan Navara розвалюються на частини, власники в шоці Увазі власникам Ніссан Навару другого покоління! Перевірте стан рами вашого автомобіля, якщо не хочете, щоб з ним трапилось те, що ви бачите на фотографії нижче: Власники Navara у Великобританії б'ють тривогу, їх міцні на перший погляд пікапи разламываются на шматки і гнуться немов фанерні муляжі. За деякими...
Чи варто купувати б/у Passat B7? Які у нього слабкі місця, і що за сюрпризи він може піднести новому власнику?Зовнішність сьомого покоління Пасат зовсім несхожа не попередника, або вірніше сказати якщо машини поставити поруч, то їх буде легко відрізнити, чого не скажеш, приміром, про деяких покоління Golf.