Оновлений кросовер Honda CR-V 2017 модельного року отримав нагороду IIHS Top Safety Оновлений японський кросовер Honda CR-V 2017 року у проведеній серії краш-тестів заслужив найвищу нагороду Top Safety Pick+ від Страхового інституту дорожньої безпеки (IIHS) Як і модель попереднього покоління, 2017 Honda CR-V показала високий рейтинг удароміцності і безпеки на всіх видах тестування, а...
Хочете меду від Porsche? Приїжджайте до нас на полігон, наші бджоли усіх нагодують«Дизельгейт» пристойно вдарив по іміджу Volkswagen AG. Довелося, в жертву принести, навіть голови автоконцерну Мартіна Вінтеркорна, і ще цілий ряд ключових фігур в Компанії.
Складання та демонстрація роботи двигуна V8 створеного за допомогою 3D принтера Влітку ми викладали незвичайне відео робочої версії опозитного двигуна Subaru EJ20. Схоже, що розвага для розуму, кмітливості та технічної кмітливості набирає обертів, причому в буквальному сенсі. Нова репліка двигуна LS3 V8 (реальний прототип двигуна можна побачити на Chevrolet Camaro останнього покоління) відтворена на 3D-принтері...
Нові автомобілі Porsche тепер перестануть диміти і будуть шукати розеткиНовини Porsche. Німецький виробник дорогих спортивних автомобілів і преміальних позашляховиків не буде використовувати дизельні силові агрегати.
А як в Україні? Що чекає, і як буде продаватися Skoda Karoq у нас?Кросовери переживають справжній бум, а розмір класу «С» — взагалі лідер продажів у багатьох регіонах Європи.