У цій статті ми розповімо, як можна синхронізувати комп’ютер зі смартфоном Android за допомогою програми AirDroid.

Технології не стоять на місці. Не є винятком, звичайно, і сучасні операційні системи, що керують електронними «гаджетами». Багато володарі таких Android-пристроїв, як смартфони та планшети, мріють про те, щоб можна було скористатися більш зручною клавіатурою, монітором великого розміру, звичної мишкою та іншим. Звичайно, чому б не спростити собі життя, якщо є можливість – вдома чи на роботі стоїть стаціонарний комп’ютер, треба ним скористатися.

Проходять часи data-кабелі, які допомагали синхронізувати телефон і комп’ютер. Тепер практично скрізь є бездротові мережі, які дозволяють без особливих проблем з’єднати смартфон або КПК зі стаціонарним комп’ютером. Для цього знадобиться лише додаток-клієнт для Android. Одне з таких додатків – AirDroid. Його можна безкоштовно скачати в Google Play і відразу ж встановити.

Запустивши встановлене додаток, потрібно відкрити в браузері сторінку web.airdroid.com (або більш «локальний» варіант формату 192.168…..) і ввести пароль, який пропонує програма на смартфоні.

Можна натиснути іконку фотоапарата і навести камеру на екран монітора для сканування і розпізнавання QR-коду – пароль в цьому випадку буде введений і переданий автоматично.

Після успішної авторизації на екрані монітора з’явиться головне вікно для керування роботою системи Android на портативному пристрої.

У лівій частині знаходяться елементи управління додатками, медіаконтентом, повідомленнями і контактами гаджета. Натиснувши відповідну кнопку, можна переглядати більш детальну інформацію. В такому режимі можна писати повідомлення, слухати музику, дивитися відео, працювати з файлами, переглядати контакти та багато іншого.

Зручною функцією є можливість дублювання на екрані комп’ютера вміст екрану смартфона або планшета. За це відповідає кнопка “Скріншот”.

У правій частині відображається інформація про Android-пристрої. При натисканні «Детальніше» можна побачити додаткову інформацію.

Там же є адресна рядок URL. У неї можна ввести адресу, щоб відкрити цю сторінку в браузері телефону.

Бездротове з’єднання, програма-клієнт і браузер утворюють відмінну «зв’язку» і дозволяють комфортно і легко керувати роботою Android.

Адміністрація сайту Висловлює подяку автору за статтю Bishop_007.

Якщо у Вас залишилися питання, задайте їх на нашому .

Джерело: http://dlemoduli.org.ua/