На фото видно, як може виглядати перший електричний автомобіль SEAT — який, ймовірно, буде називатися Born або E-BornМайбутній SEAT, обладнаний виключно електромотором буде відповідати розмірам хетчбека Leon, але стане набагато просторіше всередині, принаймні, так пообіцяли в компанії SEAT.
Перші фото Porsche Macan після підтяжки обличчяОновлений Porsche Macan зовні змінився не суттєво, модель і так виглядає досить свіжо, особливо на наших дорогах, де цей позашляховик не встиг набриднути.
Механічна коробка передач вимирає Нові дані реалізації автомобілів показують, що у менше 3 відсотків нових автомобілів, проданих у Сполучених Штатах, в комплектації яких присутня важіль перемикання передач. Дивіться також: найпотужніші автомобілі з механічною коробкою передач в 2016 році Схоже, що це лебедина пісня ручної трансмісії на заокеанської північній частині Американського континенту. Американці звичайно ж завжди...
Насос гідропідсилювача Volkswagen T5 від AND parts: відео оглядУ цьому відео ми показали два насоса виробника AND parts для VW T5. Оригінальні номери 7H0422154F і 7H0422153H.
Оновлена Toyota Camry 2017 модельного року приїхала в Росію Третє оновлення моделі автомобіля за сьогодні. У нас на черзі Toyota Camry, яку японський автовиробник дещо змінив для російського автомобільного ринку. Змінена зовнішність і нові комплектації, ось що ми побачимо в новій Toyota Camry 2017 року. За даними офіційної брошури-опису від оновлена Toyota Camry отримає новий...