Hyundai Santa Fe проїхав від одного до іншого узбережжя Антарктики і назад Протягом 30 днів практично серійна, трохи модифікована модель позашляховика Santa Fe подолала самий малонаселений континент на планеті Земля, борючись з низькими температурами, складним ландшафтом і сильними вітрами. Неймовірно, але техніка витримала поставлені перед нею завдання і безпечно довезла команду випробувачів через крижану пустелю. ...
Популярний седан, який в Україні припав до душі багатьом автомобілістам – VW BoraBora випускалася сім років, з 1998 по 2005 роки. За цей час Bora встигла вдало проявити себе на багатьох континентах.
Паливний насос 3AA919051l на VW Passat B6 і VW Passat B7 з двигунами TSI і FSIВ даному відео ми показали Бензонасос (Паливний насос), який застосовується на автомобілях Volkswagen Passat, шостого і сьомого покоління.
Як буде виглядати автомобіль, після зникнення керма і традиційного двигуна«Зовсім скоро автомобілі будуть робити з паперу або бамбука, наприклад.» Такі слова ми не почули з вуст божевільного, як може здатися на перший погляд.
Багато водіїв не підозрюють, наскільки небезпечні зношені амортизатори. Як діагностувати проблему і коли купувати нові амортизатори?Зазвичай автомобілісти замислюються про заміну амортизатора тільки тоді, коли чується виразний стукіт, який вже заважає їм їздити.