Установка програми Skype

Програма під назвою «Skype» являє собою найбільш популярний додаток, створене для зручного спілкування в режимі онлайн. Встановити на свій Android-пристрій Skype досить просто. Для цього потрібно просто зайти на Google Play і ввести назву програми.

Натисніть кнопку «Встановити», яка знаходиться одразу праворуч від іконки самого додатка.

 

Перед вами з’являться «Дозволу для програми», де вам потрібно буде натиснути кнопку «Прийняти».

 

Після цього почнеться процес установки.

 

Тепер натисніть на «Відкрити», після чого ви перейдете безпосередньо в сам додаток Skype.

 

Перед вами з’явиться головне меню скайпу, в якому потрібно буде для початку створити обліковий запис.

 

Створення облікового запису

Натисніть «Створити обліковий запис».

 

На екрані з’являться «Умови використання», в яких детально розписано принципи експлуатації програми, а також положення про конфіденційність. Уважно ознайомтеся з наданою інформацією, а потім натисніть кнопку «Приймаю» внизу екрану.

 

Тепер ви перейдете до створення облікового запису. Введіть повне ім’я, логін, придумайте пароль, а потім виберіть адресу електронної пошти, до якого буде прив’язана обліковий запис.

 

Введіть номер вашого мобільного і поставте галочку «Так, я хочу отримувати розсилки з новинами і спеціальними пропозиціями від Skype», якщо вам дійсно знадобиться ця інформація в подальшому. У будь-який момент ви зможете відключити цю функцію.

 

Тепер натисніть на галочку внизу екрану.

 

На екрані піде процес створення облікового запису.

 

Якщо придуманий вами логін вже буде використовуватися іншим користувачем, то перед вами з’являться інші можливі варіанти.

Інтерфейс

Тепер ви побачите перед собою стартовий екран, який розбитий на три блоки: «Нещодавні», «Вибране» і «Контакти». Щоб перейти від одного блоку до іншого, потрібно просто перегорнути екран, або ж натиснути на розділ, що цікавить вас.

 

Нещодавні

У цій вкладці будуть відображатися останні дзвінки та повідомлення, що виходять з вашого боку, так і вхідні від інших користувачів.

 

Обране

В цьому розділі ви зможете побачити список користувачів, з якими ви спілкуєтеся частіше, ніж з іншими. Також ви самостійно зможете настроювати наявний список, додаючи в нього нових людей.

 

Контакти

У цьому блоці буде представлений перелік ваших контактів. Тут же ви зможете займатися пошуком нових користувачів.

 

Опції

Щоб додати нового користувача, натисніть на кнопку «Опції» у своєму телефоні. Спливе список функцій. Першою в цьому списку стоїть функція «Додати людей».

 

«Додати людей»

Перед вами з’явиться рядок, в якому потрібно буде ввести ім’я нового користувача. Результати пошуку будуть показані нижче рядка введення.

 

Із знайдених контактів виберіть потрібний і натисніть на нього. Переконайтеся, що це саме той користувач, якого ви шукали, а потім натисніть на кнопочку «Додати в список контактів».

«Додати номер»

Завдяки цій функції ви зможете додавати нові номери, за якими надалі збираєтеся спілкуватися з іншими користувачами. Тут ви зможете ввести номер вручну, вибрати країну з выплывающего списку, щоб дізнатися код.

 

«Помітити всі як прочитані»

Завдяки цій функції, ви зможете позначити всі повідомлення як прочитані, за рахунок чого вони перестануть висвітлюватися і відволікати вас.

 

«Налаштування»

У цьому підпункті ви зможете вмикати/вимикати автоматичну авторизацію, синхронізувати контакти, налаштовувати повідомлення про нові дзвінки й повідомлення, а також конфіденційність. В цьому розділі присутні і налаштування голосових і відеодзвінків, налаштування якості відео при розмові і з’єднання WI-FI. І в самому низу розміщена інформація про програму.

 

«Вихід»

Ця функція відповідає за вихід з мережі. Коли ви захочете покинути програму і вийти з свого облікового запису, просто натисніть на цей підпункт.

Мобільна версія програми скайп зроблена набагато простіше, ніж для ПК. Але це тільки додає їй балів, оскільки користувачам смартфонів так легше спілкуватися між собою.

Джерело: http://haker.in.ua/