Вашій увазі пропонується програма для андроїд-платформ – Viber, яка спочатку була доступна тільки для власників пристроїв Apple. Тепер же її можна безкоштовно встановити, попередньо скачавши в Play Market.

Вашій увазі пропонується програма для андроїд-платформ – Viber, яка спочатку була доступна тільки для власників пристроїв Apple. Тепер же її можна безкоштовно встановити, попередньо скачавши в Play Market.

Viber – досить проста для користувачів програма. Щоб почати використовувати програму, вам потрібно просто завантажити додаток “Viber” і встановити на свій смартфон. Далі вам потрібно пройти реєстрацію, яка займе у вас кілька хвилин.

Установка

Щоб зайти в додаток, вам потрібно для початку його завантажити.

Отже, увімкніть інтернет або вай-фай, зайдіть в плей маркет і введіть в пошуку “вайбер” або “вибер”.

 

Натисніть на назву програми. Тепер натисніть кнопку “Встановити”, яка знаходиться одразу ж поряд з назвою. Перед вами з’явиться віконце з дозволами для застосування. Прочитайте уважно всі умови і в кінці натисніть кнопку “Прийняти”.

 

 

Тепер почнеться процес завантаження, після чого програма вже буде встановлено на вашому пристрої. Натисніть “Відкрити” і заходите в Viber.

 

 

Реєстрація

При вході в програму ви побачите привітання, в якому будуть коротко описані головні функції вайбера: безкоштовні повідомлення і дзвінки іншим користувачам програми. Також тут вказується на те, що вашим ідентифікатором є номер телефону, а всі ваші контакти вже записані в програмі. Натискайте кнопочку “Продовжити”.

 

Тепер вам необхідно зареєструватися, щоб користуватися програмою Viber. Натисніть на пункт “Ваша країна”.

 

 

Перед вами з’явиться список всіх країн світу, з якої вам треба вибрати свою. Натисніть на неї, щоб вибрати.

 

 

Тепер потрібно ввести номер вашого мобільного телефону. Якщо ви вводите номер невірно або забудете набрати останні цифри, з-за чого номер виявиться коротким або довгим, програма попросить вас ввести повторно.

 

 

Перевірте на вірність набраний номер і натисніть “Готово”.

 

 

Тепер натисніть “Продовжити”.

 

 

Додаток ще раз попросить вас перевірити на правильність введені цифри, після чого ви можете натиснути “ОК”.

 

 

На ваш номер буде відправлено виклик, який активує додаток. Тепер введіть своє ім’я у спеціальне поле.

 

 

Основне меню

У верхній частині екрану розташовані головні складові меню: Повідомлення, Список контактів, а також Історія викликів, а в нижній – Пошук, Додати контакт і Опції.

 

 

Повідомлення

Тут будуть зберігатися всі ваші листування з користувачами програми. Ви можете створювати діалоги, натиснувши на кнопку “Створити”і поставивши галочку біля бажаного співрозмовника.

 

 

Список контактів

Тут все просто. В цьому пункті меню будуть розташовуватися всі ваші контакти, які записані на телефоні, в алфавітному порядку для більш швидкого пошуку співрозмовника.

 

 

Під основними вкладками буде три групи, в яких контакти сортуються за наявності у них вайбера.

 

 

Історія викликів

Тут буде зберігатись історія викликів, вчинені з вашого боку і вхідні дзвінки.

 

 

Пошук

Натиснувши на цю кнопку, ви зможете швидко перейти до пошуку, який буде проводитися або в повідомленнях, або в контактах, або в історії викликів, залежно від того, в якій сторінці ви знаходитесь.

 

 

Додати контакт

Натисніть на відповідний значок.

 

 

Виберіть, де зберегти контакт і введіть потрібні дані.

 

 

Опції

Натисніть на “Опції”.

 

 

Тепер можете додати або змінити ваше фото, розповісти друзям в фейсбуці, твіттері, відправити листа через Gmail або написати повідомлення.

 

 

Налаштування та конфіденційність

Нижче буде перелік налаштувань, де є Viber Out, Магазин наклейок, Налаштування (програми), Інформація і Вихід.

Viber Out

Тут ви зможете поповнити рахунок, щоб дзвонити на мобільні і міські номери за тарифами нижче, ніж у вашого оператора. Натисніть на “Отримати тарифи”.

 

 

У списку знайдіть свою країну і дізнайтеся розцінки.

 

 

Магазин наклейок

Тут ви зможете завантажити безкоштовні наклейки, так і платні. Натисніть на “Got it”, після чого перед вами з’явиться весь перелік наклейок.

 

 

Виберіть вподобану вам тему і натисніть на неї, а потім на кнопку “Free Download”.

 

 

Після цього наклейки скачаются.

Щоб відправити наклейку одному, перейдіть до повідомлення та натисніть на мордочку ведмедика внизу екрану.

 

 

Налаштування

Тут ви побачите додаткове меню налаштувань:

  • Конфіденційність – тут ви зможете встановити галочки, щоб показувати статус “В мережі”, відправляти статус “Переглянуто” (функція повідомлення), щоб збиралися аналітичні дані, переглянути список заблокованих вами номерів, підключити обліковий запис на фейсбук або твіттер, а також видалити всі дані створеного облікового запису;

 

  • Повідомлення – назва говорить сама за себе. Тут ви зможете налаштувати повідомлення, які будуть вам надсилатися;

 

  • Виклики та повідомлення, налаштування дзвінків Viber-In, безкоштовних відповідей, а також відправка повідомлення по електронній пошті і очищення журналу повідомлень;

 

  • Мультимедіа – настроювання автоматичного завантаження фото і відео, а також видалення повідомлень;

 

  • Екран – зміна фону і показ перекладу;

 

  • Загальні налаштування підключення та списку контактів;

 

  • Відновити стандартні.

 

Інформація

У цьому пункті вказується версія програми, а також дається посилання для прочитання більш детальної інформації.

 

 

Вихід

Тут ви, відповідно, зможете вийти з облікового запису, з-за чого більше не зможете приймати дзвінки і повідомлення через програму Viber, поки не активуєте її знову.

 

 

В якості висновку можна сказати: наскільки додаток Viber просте у використанні, настільки воно і корисне, оскільки ця програма дуже зручна і відкриває перед вами велика кількість нових можливостей у спілкуванні з друзями, особливо, якщо вони знаходяться за кордоном.

Джерело: http://opensharing.org.ua/