З'явилася інформація про дату початку виробництва універсала Lada Vesta За повідомленням голови Удмуртії, де на автомобільному заводі в місті Іжевську почнеться виробництво версії Лада Веста SW (кузов універсал) старт збірки буде дано в червні цього року. На жаль подробиць, по розгортанню виробництва Vesta в новому кузові поки не озвучено. За інформацією з відкритих джерел інформації...
Чергова модель VAG вирушає відпочивати, на це раз проводжаємо Volkswagen Beetle (New Beetle)Коли в далекому вже 1997 року зявилася модель Beatle з приставкою New, світ зустрів її з великим піднесенням.
Шкода святкує перемогу в ралі випуском FABIA лімітованої серіїУ Лютому цього року планується вихід на ринок обмеженою версії Skoda Fabia, кількістю 1300 штук.
Компанія Skoda оголосила про чергове досягнення, повязаному зі своїм флагманським позашляховиком Skoda KodiaqВсього за два роки з початку виробництва вже випущено 250 000 позашляховиків Kodiaq.
Як виробники вміло дражнять покупця, поки нова модель автомобіля зявиться у продажуСпочатку, в автомобільній компанії приймають рішення – нової моделі бути.