Наскільки надійний б/у VW Touareg? Чи варто купувати Туарег першого покоління?Перші кроки Фольксваген в класі великих і дорогих позашляховиків почалися саме з VW Touareg.
Топ-10 суперкарів які опинилися повільніше нового Honda Civic Type R на гоночному треку Так, Civic може обігнати BMW M2. Час проходження круга на Нюрбургринзі показник нестабільний і почасти суперечливий. Результати залежать від великої кількості факторів, погодні умови, технічного стану автомобіля та вміння водія, нарешті. Тим не менш саме час кола у «Зеленому пеклі» (так ласкаво...
Роторний і електричний двигун на мотоциклі. Майбутнє мотоспорту? Світ все серйозніше сходить з розуму. Тільки сьогодні дізналися про гібридний пікап (У США представили гібридний електричний пікап) і добре б на цьому потрясіння закінчити, так ні, в Старому Світі придумали ще більш божевільну річ. Гібридний мотоцикл поєднує в собі роторний двигун Ванкеля і електромотор! І на...
Компанія Skoda відзвітувала щодо продажів за минулий рік, який, безсумнівно, може занести собі в активКрім того, що чеський бренд енергійно розширює свій модельний ряд, і його машини користуються активним попитом, так ще Skoda бє всі рекорди по продажах за 2017 рік.
Глобальна реорганізація Концерну VW вже приведена в діюУ 2015 році, після світового скандалу Мартін Уинтеркорн пішов, щоб відвести з собою частину народного гніву, повязаного з дизельгейтом.