Вивчаємо географію Іспанії разом з SEAT

0
Багато хто знає, що компанія SEAT намагається давати імена своїм моделям на честь якихось памятних місць, міст або регіонів в ІспаніїЦе дуже символічно, та й, по правді кажучи, здорово звучить.
Паливний насос 3AA919051l на VW Passat B6 і VW Passat B7 з двигунами TSI і FSIВ даному відео ми показали Бензонасос (Паливний насос), який застосовується на автомобілях Volkswagen Passat, шостого і сьомого покоління.
Щасливим «мільйонером» став звичайний хетчбек Skoda Fabia з двигуном TSI 1.0Вже пятий рік поспіль бренд Skoda подолала мільйонну позначку в виробництві автомобілів.
Концепція Arteon дебютує на Женевському мотор-шоу Volkswagen готує заміну Passat CC. Дебютний показ відбудеться на Женевському автосалоні, який пройде в наступному році. Але вже зараз, галас, піднятий навколо цієї моделі почала набувати загрозливих масштабів справжньої інформаційної бурі. Фанати «народної марки» вкладають великі надії на нову модель, уособлюючи її з прогресом німецьких технологій та дизайну. По...
Поки молодшенький SUV модельного ряду VW T-ROC не представлений в Україні, розповімо про перше враження про нього, покатавшись у ЄвропіМодельний ряд Volkswagen просто криком вимагав компактний кросовер.
У країні створять нову систему контролю «Електронний шляховий лист» З 2018 року медпрацівники отримають можливість віддалено проводити огляди водіїв за допомогою розроблюваної системи віддаленого контролю за станом працівників на транспорті «Електронний шляховий лист». Їх зміст буде полягати в можливості перевірки стану здоров'я, проведення тестів на стан алкогольного сп'яніння і наркотики. Підписуватися під результатами проведених досліджень...