Коли зявиться довгоочікуваний новий VW T7? Знову рестайлінг або зовсім нова модель? Подробиці вже єУ 2015 році зявилося нинішнє покоління автомобіля Transporter — VW T6.
Нові моделі Кіа для Росії у 2017 році З 2017 року в планах Кіа значиться розширення ринку збуту в Росії. У попередніх планах корейського виробника за даними autonews.ru значиться презентація на російському ринку нових автомобілів Kia Soul, Kia Soul GT, кросовера Mohave і Kia Rio нового покоління. Про решту новинки (новинці) корейський автовиробник волів промовчати,...
Поперечне і поздовжнє розташування двигунів: За і проти Поперечний тип установки автомобільних моторів домінує в сучасному автомобільному конструюванні, однак, на думку деяких фахівців, саме поздовжньо розташовані двигуни забезпечують максимальну продуктивність. Яке ж співвідношення цих двох видів розташування силових агрегатів один по відношенню до одного? Варто відзначити, що крім технічних характеристик і показників ефективності роботи, спосіб орієнтації...
«Хто добре змащує, той добре їде». Ця народна мудрість, дуже застосовна для всієї автомобільної теми. Адже всі вузли та агрегати в машині або працюють в маслі, або оброблені спеціальними мастилами для запобігання зайвого тертя.
Паливний насос 7H0919088 VW Transporter T5 від виробника AND partsУ цьому відео ролику ми показали Паливний насос для автомобілів Фольксваген Транспортер Т5.