Вивчаємо географію Іспанії разом з SEAT

0
Багато хто знає, що компанія SEAT намагається давати імена своїм моделям на честь якихось памятних місць, міст або регіонів в ІспаніїЦе дуже символічно, та й, по правді кажучи, здорово звучить.
Особливості національної китайської маскування на прикладі Skoda Kodiaq Coupe (GT)Чим ближче до офіційної премєри нової моделі, тим більше інформації зявляється про неї — це факт.
Культові двигуни на некультовых автомобілях з Європи Не тільки Maserati і Lamborghini здатні створювати круті двигуни Людям подобається звеличувати можливості легендарних, рідкісних, дорогих двигунів, що встановлюються на екзотичні автомобілі зразок Ferrari або Jaguar. Але, як виявляється, необов'язково купувати брендовий суперкар для того щоб зрозуміти, що таке чудовий двигун. Ви будете здивовані, але цілком пересічні моделі...
Мале перекриття удар спереду Помірне перекриття удар спереду Боковий Сила даху Підголовники і сидіння Зручність використання якорів дитячих сидінь ДОБРЕ ПРИЙНЯТНО НИЖЧЕ СЕРЕДНЬОГО ПОГАНО Назад у головний розділ Краш-тести BMW
Volkswagen T4 – надійний друг або «збитий льотчик»? Що може запропонувати сьогодні цей, свого часу, популярний «бус»? Яких проблем може підкинути і що ламається в першу чергу?У 1990 році з конвеєра зійшов Volkswagen T4 , відкривши нову главу успіху моделей з індексом «Т».
Хочете меду від Porsche? Приїжджайте до нас на полігон, наші бджоли усіх нагодують«Дизельгейт» пристойно вдарив по іміджу Volkswagen AG. Довелося, в жертву принести, навіть голови автоконцерну Мартіна Вінтеркорна, і ще цілий ряд ключових фігур в Компанії.