Краш-тест старого автомобіля БМВ. Для багатьох з нас старі автомобілі є кращими в світі! Справа в тому, що старі моделі автомобілів набагато надійніше і якісніше нових транспортних засобів. Це пов'язано з тим, що в старих машинах мінімум електроніки і максимум простих механічних компонентів. Але якщо ви власник старого автомобіля, але незалежно від марки та...
Близько 6000 власників автомобілів Фольксваген, які були продані в Швейцарії, вимагатимуть відшкодування збитків з-за викидів.Швейцарська організація захисту споживачів SKS склала і подала позов від імені близько 6 тис власників автомобілів з вимогою компенсації від концерну Volkswagen AG і дилерів, повязаний з незатихающим скандалом Dieselgate.Власникам швейцарських Фольксваген, до цих пір не по собі від того, що автомобілі, які продаються як екологічно чисті, не виявилися такими.
Euro NCAP провела тестування Вольво S90 і V90 у 2017 році У Volvo завжди серйозно ставилися до безпеки своїх автомобілів. Не викликає здивування той факт, що в 1959 році саме в цій скандинавській автокомпанії були винайдені сучасні триточкові ремені безпеки, більше того, усвідомлюючи суспільну важливість винаходу керівництво Volvo продала патент на нього іншим автовиробникам по...
Престижний, надійний, відмінно оснащений і добре «їде» все це про Audi А4 (В8). Є підводні камені?Автомобіль Audi А4 (В8) почали випускати з 2007 року.
Skoda Superb (B6) другого покоління став справжньою знахідкою для поціновувачів великих седанів. Надійний він?Від другої генерації Суперб віяло німецьким походженням і технологіями, хоч бренд, звичайно, родом з Чехії.