Неймовірна компонування першого автомобіля, який перевищив межу 640 км/год Я вже недвозначно висловився, що у мене пунктик на рахунок незвичайного використання простору. Машина, про яку я хочу зараз розповісти — це, мабуть, найяскравіший приклад компонування деталей у всій історії автомобільної справи. Я кажу про Railton Mobil Special, машини, створеної в 1938 році, яка встановила і...
Мерседес GLE-Class, престиж, міць і стиль нового прототипу Легше, швидше, краще, технологічніше і комфортніше, друге покоління кросовера GLE-Class наближається до дебютного появи в 2018 році. Черговий новий прототип досліджуваного позашляховика Mercedes-Benz був виявлений на тестових випробуваннях в міських умовах Штутгардта, домашньому місті компанії. На які нові деталі варто звернути увагу, щоб краще собі уявити майбутню...
Надійні автозапчастини — де їх шукати. Правда що «Пакувальники» це не погано?В Інтернеті на частих сторінках різних блогів і форумів різного походження рейтинги, якими люди розподіляють автозапчастини на хороші і погані.
Про першому поколінні Skoda Fabia кажуть — проста, безпроблемна, надійна і дешева в обслуговуванні. Ми розібралися, чи так це насправдіКузов і салонПершим машинам вже більше пятнадцяти років.
Зустрічайте і знайомтеся — Cupra Ateca. Незвично? Це тимчасово!Іспанська компанія SEAT раніше випускала найзухваліші і потужні версії своїх хетчбеків під імям Cupra.