Найочікуваніші моделі за версією CarAdvice Новий рік продовжується ще зовсім недовго, а з моменту початку святкування новорічних свят, здається, минула вже ціла вічність. Саме тому, команда популярного у всьому світі автомобільного інтернет-ресурсу CarAdvice вирішила скласти огляд новинок автомобільного світу, найбільш очікуваних в 2017 році. Першими учасниками своєрідного опитування, проведення якого необхідно для складання рейтингу, стали...
Механізм склопідіймача Skoda Octavia Tour 1U0837461BВідео огляд популярної позиції, особливо взимку, коли дуже часто скло примерзає до ущільнювачам, а мастило на механізмі стає занадто густий.
На дорогах Московської області обмежать швидкість руху На десяти основних трасах Підмосков'я введуть обмеження швидкості в населених пунктах, знизивши максимальну швидкість руху до 50 км/год, на пішохідних переходах вона знизиться ще більше, аж до 30 км/год. Повідомлення про це розміщено на сайті РИАМО з посиланням на начальника управління ДІБДР ГУ МВС Росії по МО Віктора...
Не Golf. Хто в цьому році стане автомобілем «нарозхват» в світі?За підсумками семи місяців поточного року можна вже підвести підсумок про лідерів світового ринку.
Digital Cockpit тепер на Seat Ibiza і Arona. Сучасні цифрові технології в автомобілях класу «В»Маленькі машини могли виглядати стильно, оснащувалися технологічними моторами, але часто залишалися без найсучасніших систем мультимедіа і новітніх цифрових технологій.