Загорівся Сһеск Engine? Не лякайтеся, можливо, все так вже й страшно. Розберемося з усім по порядку...З кінця 1990-х років більшість автомобілів мають бортову діагностичну систему і, таким чином, єдину жовту лампочку індикатора двигуна — Check Engine. У нас цей індикатор, як тільки не називають: «чек», «джекі чан», або «світло жаху».
Volkswagen хотів допомогти з фінансуванням Tesla, щоб врятувати її від банкрутстваЗовсім недавно, німці намагалися взяти під свій контроль найвідомішого в світі виробника електромобілів Tesla Motors, преложив їм допомогу у вирішенні фінансових проблем.
Які технології стали самими крутими в 2016 році Закінчення ще одного року означає і те, що багато з того, що ще зовсім недавно було мрією, втілилося в реальність. Ось цікавий перелік подій, що відбулися в 2016 році, які можна сміливо назвати одними з самих фантастичных. Штучний інтелект людини перемагає Після історичної серії матчів шахової машини...
Пять переваг турбірованного двигуна в порівнянні з атмосфернимБагато хто вважає, що чим простіше механізм, тим надійніше. Тому якщо вибирати автомобіль, то краще вже без такого дорогого вузла, як турбіна.
На яких видах транспорту найдорожче обійдеться подорож через всю Росію? Ви коли-небудь запитували у водія, сідаючи в таксі, скільки буде коштувати поїздка до пункту призначення необхідного вам? А чи замислювалися, скільки буде коштувати ваша поїздка на таксі або на будь-якому іншому транспорті через всю країну, до того місця де закінчується наша Росія? Ви уявляєте,...