Яким чином поворотники видають звуки клацають Цей звук не сплутаєш ні з чим. Його всі знають з дитинства, навіть ті, у кого в родині не було автомобіля. Це звук включеного поворотника. Натискання на важіль поворотника і салон автомобіля наповнюється розміреними клацаннями, виконуваними в такт миганню зеленої стрілки на панелі приладів. Ми всі до нього звикли...
Топ-100 легендарних спортивних автомобілів від яких неможливо відірвати погляд Ми зібрали 100 найкрасивіших автомобілів всіх часів в одному місці. Велика топова 100 найбажаніших і легендарних моделей всіх часів. Єдина умова попадання в наш список, у світі повинен бути побудований хоча б один екземпляр. 100. Jaguar XJS (1975-1996) Наступник легендарного E-Type, XJS був великим красивим автомобілем привлекавшем...
Згідно з офіційними даними Volkswagen, ресурс ланцюга на моторах TSI не менше 500 тисяч кілометрів. У реальному житті доводилося цю цифру часто ділити на 10Спочатку виробник не визнавав проблеми розтягування ланцюга, але скарги клієнтів накопичувалися, і ситуація вимагала ухвалення рішень.
Престижний, надійний, відмінно оснащений і добре «їде» все це про Audi А4 (В8). Є підводні камені?Автомобіль Audi А4 (В8) почали випускати з 2007 року.
Як зменшити масляний апетит моторів 1.8 TSI і чому це відбувається1.8 TSI серії ЕА888 — це один з найпопулярніших моторів, який встановлювався на автомобілі групи VAG.