Вивчаємо географію Іспанії разом з SEAT

0
Багато хто знає, що компанія SEAT намагається давати імена своїм моделям на честь якихось памятних місць, міст або регіонів в ІспаніїЦе дуже символічно, та й, по правді кажучи, здорово звучить.
Volkswagen Passat B6 – другі руки. Чи варто купувати Пасат Б6 на вторинному ринку?Фольксваген Пасат був завжди в тренді – модний, престижний і широко представлений на «вторинці».
Вічний лідер VW Golf, падіння Opel, зростання Dacia і непопулярність японцівВ Європі підбили підсумки продажів за перші сім місяців 2018 року. Перше місце вже звично дісталося бестселеру VW Golf.
Новий інтерфейс гармонійно доповнює всю нову лінійку інтерфейсів CAPTURE. Гц, гранично низькою затримкою і широко поширеним інтерфейсом USB 0, забезпечує максимальний рівень якості при мінімальній ціні. QUAD - CAPTURE оснащений двома передпідсилювачами преміум - класу з цифровим керуванням – VS Preamp. Два XLR/ TRS combo входу, незалежне фантомне живлення, low - cut фільтр, інвертування...
Універсали Lada Vesta і Vesta Cross можна буде купити в 2017 році АвтоВАЗ призначив дату початку продажів універсалу Лада Веста. В цьому ж році буде доступна версія універсала ВАЗ підвищеної прохідності. Дивіться також: Виробництво Лада Веста в кузові універсал почнеться в червні 2017 року АвтоВАЗ розраховує почати продажі серійної версії універсал Lada Веста у другій...
Попередня модель була дуже популярна, як в Європі, так і в Україні, і відрізнялася живучістю. Що ж із себе представляє старий Volkswagen Golf 5В 2003 році на автосалоні у Франкфурті дебютував «Фольксваген Гольф» пятого покоління.