Справжня картина автомобільної промисловості. У перші дні автомобільної промисловості всі виробники автомобілів були звичайно незалежні один від одного. Але ринок є ринок і завжди хтось стає успішнішим конкурента. У підсумку більш успішні автомобільні компанії стали купувати конкуруючі автобренди. У подальшому В автопромисловості почали створюватися найбільші в світі конгломерати, які й донині є смыми великими у...
Skoda Octavia Tour ( Mk1 / 1U). Старі автомобіліМова піде про машину, яка стала популярною у всій Європі, а в деяких країнах до цих пір користується певним попитом на вторинному ринку, хоча вже не випускається майже 10 років, і відверто, морально застаріла, випуск якої почався вже в далекому 1996 році.
Skoda оголосила, що вона представить систему відображення Virtual Cockpit чотирьом своїм самим дорогим моделямКрута цифрова панель приладів була відмінною рисою дорогих і преміальних автомобілів.
Новий Audi A8 – це мякий гібридний електромобіль (MHEV). Чому його так називають?MHEV (Mild Hybrid Electric Vehicle), що дослівно в перекладі означає: «мякий гібридний електричний автомобіль».Для початку, розберемося з ключовим словосполученням – «мякий гібридний».
Автомобільний сегмент виставки CES-2017, нові автомобільні технології Що на думці у автовиробників? Які плани будують BMW, Volkswagen і Toyota на найближчі п'ять - вісім років? На виставці CES-2017 яка стартувала в Лас-Вегасі (дата проведення з 5 по 8 січня 2017 року) вони дадуть відповідь на ці питання. Міжнародна виставка споживчої електроніки або Consumer Electronics Show...