Відео огляд клапани системи рециркуляції відпрацьованих газів 03L131512DL (EGR) від «AND parts»У цьому відео представлений клапан EGR ТМ «AND parts», в зборі з радіатором, але який можна придбати і окремо від радіатора для VAG # 03L131512DL.
Залізний Арні на електричному Mercedes G-Wagen Гелендваген все ще популярний, причому серед акторів живе поблизу від «Фабрики мрій» він користується особливою любов'ю. Можливо завдяки своєму брутальному, незвичайного виду G-Class не перестає радувати своїх власників з далекої сонячної Каліфорнії. Але є в «Квадраті» один неприємний нюанс, з-за старого дизайну, якому ось-ось виповниться 30 років і посередньою...
Поки молодшенький SUV модельного ряду VW T-ROC не представлений в Україні, розповімо про перше враження про нього, покатавшись у ЄвропіМодельний ряд Volkswagen просто криком вимагав компактний кросовер.
Швидко стираються гальмівні колодки, і часто купуєте нові? Тоді ми йдемо до Вас! Фактори, які впливають на ресурс гальмівних колодокГальмівні колодки — це матеріали, тобто такі запчастини, які не просто виходять з ладу, а змінюються регулярно, по мірі зносу.
Зараз практично кожна фірма - автовиробник випускає хоча б одну невелику модель. Маленькі легкові автомобілі краще купувати без пробігу – так вони будуть служити довше. Побачили дорогу примірники, навіть при наявності хорошої системи безпеки, можуть підвести свого власника в самий несподіваний момент. Вигідно купувати маленькі дешеві автомобілі в кредит, так як початкова вартість таких...