Більшість користувачів телефонів навіть не уявляють, наскільки можна повеселитися з допомогою Msqrd.me, встановленому на «Андроїд».

Адже це просто фантастика, а не звичайний редактор графіки, яким обробляються готові картинки або подібність кривого дзеркала. «Мскюрд» об’єднує простий інтерфейс з неймовірно складною обробкою картинки, що в підсумку дає кардинальну зміну власного образу в реальному часі, тобто можна змогу загримуватися, наприклад, в чаті або використовувати msqrd-маски знаменитостей або політиків.

Android-додаток, яке віднедавна стало доступно на цій відомій платформі, працює у відповідності з досить простим принципом. Користувач вибирає для зйомки основну або фронтальну камеру, а Msqrd online (вмить) видозмінює обличчя за допомогою маски. Причому маска «Мскюрд» при цьому виглядає дуже натурально, рухаючись і ідеально підлаштовуючись під власника.

Не потрібно нічого налаштовувати вручну, програма автоматично виконує аналіз рис обличчя, міміки, відстежує траєкторію руху.

Можливості Msqrd на пристрої Android

Тепер потрібно повідомити про можливості програми більш конкретно. На даний момент змінювати спосіб можна одним з чотирьох способів: емоціями, макіяжем, масками і людьми або тваринами. Так як поки розмова про Msqrd beta, кількість масок обмежено, але розробники напевно незабаром додадуть нові маски. А підсумковий результат можна запросто викласти у вигляді фото чи відео (!) у «Фейсбуці» або «Инстаграме».

Якщо хочете спробувати себе в ролі якої-небудь знаменитості, вибрати макіяж на Хеллоуїн або відчути себе левом, пантерою, додаток «Мскюрд» втілить бажане в кращому вигляді. Чи вийде у друзів виявити під маскою автора? Експеримент почався.

Історія створення Msqrd

– кінець листопада 2015-го – перемога розробників в Мінському Garage 48 (брало участь понад 20 команд з багатьох країн світу);

– початок грудня 2015-го – анонс виходу програми;

– середина грудня – додаток став доступним для завантаження в App Store;

– через тиждень опис проекту з’явилося на порталі Product Hunt, що спеціалізується на стартап-новинки;

– 8 січня учасники команди оголосили про те, що було пройдено рубіж у 100 тисяч завантажень;

– завдяки «старанням» зірок російського шоу-бізнесу 10 січня додаток виходить на першу позицію в App Store Росії;

– 15 січня – 500 тисяч инсталлов, через тиждень – 1 мільйон;

– 23 лютого проект обґрунтовується в п’ятірці найбільш завантажуваних в США безкоштовних додатків, сумарна кількість користувачів сягає планки 10 мільйонів;

– 4 березня 2016 стало доступне для завантаження з Google Play всім користувачам Android на безкоштовній основі;

– 9 березня Msqrd купили Facebook;

– в середині березня додаток було показано на телешоу Джиммі Кіммела;

Як виникла ідея

Свого роду стимулом до роботи для програмістів з Masquerade Technologies стало придбання Looksery (стартап з Одеси працював над real time-технологією зміни осіб) за $ 150 млн компанією Snapchat.

І так як робота над подібною технологією велася ще з 2010 року, то стало ясно, що її поточний стан вигідно відрізняється порівняно з Looksery в плані швидкості роботи, знаходження особи у 3D-просторі та розпізнавання точок. Виходячи з цього, було прийнято рішення про прискорення розробки, адже проект Msqrd me відрізнявся від аналога Looksery кроссплатформенностью, універсальністю і невимогливістю до системних ресурсів.

За скільки купили Msqrd

Умови угоди не розголошуються, але в ЗМІ ця тема одна з ключових. РБК поцікавився думкою своїх експертів на цей рахунок.

  • Партнер Russian Ventures Євген Гордєєв припустив, що сума навряд чи більше $ 10 млн. На його думку, «Фейсбуком» була придбана не тільки сама технологія, але і гудвіл бренду.
  • На думку партнера фонду Impulse VC Кирила Бєлова, бізнес Цукерберга купив не користувацьку аудиторію стартапу, а його команду розробників за стандартну в подібних випадках розцінку в приблизно 2-3 мільйони доларів.
  • Павло Черкашин, який є партнером Vestor.In, вважає, що сума могла бути порядку декількох десятків мільйонів доларів.

 

Раніше експертною думкою з приводу того, за скільки могли купити Msqrd, цікавився айтишный портал «Дів.бай». Думка брали участь в опитуванні варіювалася від 10 до 120 мільйонів доларів.

Джерело: http://skisoft.com.ua/