Вентилятор пічки, салону на Skoda Rapid, Fabia, VW Polo і SEAT Ibiza 6R1819015 від виробника AND partsНадійний вентилятор отопітеля — це запорука комфортної температури в салоні автомобіля.
Новий Audi A8 – це мякий гібридний електромобіль (MHEV). Чому його так називають?MHEV (Mild Hybrid Electric Vehicle), що дослівно в перекладі означає: «мякий гібридний електричний автомобіль».Для початку, розберемося з ключовим словосполученням – «мякий гібридний».
Що таке распредвал? Функції розподільного валу автомобільного двигуна і в чому різниця між OHV, OHC, SOHC і DOHC?Розберемося з завданнями розподільного валу автомобіля.
Які опції в автомобілях майбутнього не популярні? Експерти, футурологи і фантасти завжди люблять прогнозувати наше майбутнє. Особливо це стосується автосвіту. Всім нам завжди хочеться знати, як будуть виглядати і як будуть оснащені автомобілі майбутнього. Але ми з вами розуміємо, що прогнози це не вдячне заняття і на жаль, у 90 відсотках випадків наші очікування не...
Нові Тойота Тундра і Секвойя обзавелися тюнінгом TRD Оновлена підвіска з амортизаторами Bilstein зробить два великих японських позашляховика Toyota 2018 модельного року, Tundra і Sequoia ще більш крутими Тойота наступає по всіх фронтах. Оновлює кросовери Rav4, показує нові моделі Toyota Camry, продовжує розвивати гібридне напрямок Prius... При цьому не забуваючи приділити увагу спортивним позашляховикам. Для...