Буває так, що після завантаження музичних файлів на смартфон, вони не відображаються або відображаються не всі композиції. Тут можна назвати безліч різних причин, за якими Android не розпізнає музику.

Розглянемо основні способи, які допоможуть впоратися з несправностями і змусити смартфон знаходити і відображати аудіофайли.

Перезавантаження мобільного пристрою

Іноді потрібно просто перезавантажити смартфон. Це одне з найпростіших рішень, яке дуже часто допомагає впоратися з проблемою.

Справа в тому, що після переміщення аудіофайлів у пам’ять девайса, він просто не знає про зміни в системі. Після перезавантаження смартфона, операційна система починає сканувати карту пам’яті на наявність нових файлів, як правило, вони після цього з’являються. Тільки не слід при цьому скидати настройки, їх треба зберегти.

Скорочення назви аудіофайлів

Дуже часто смартфон не читає звукові файли, якщо використовується стандартний Android вбудований плеєр. У такому випадку досить підключити телефон до персонального комп’ютера і зменшити назва музичних композицій до дванадцяти і менше символів.

Або ж можна встановити будь-який інший плеєр на свій пристрій, який може розпізнавати імена довжиною більше дванадцяти символів, наприклад, FolderPlayer або MortPlayer.

Видалення зайвого файлу

Заважати відтворення музичних треків може файл з розширенням .nomedia, який автоматично може з’являтися в папці з завантаженими аудіофайлами.

Цей файл призначений для того, щоб попереджати операційну систему про те, що вміст даної папки не слід індексувати, тому якщо він буде знаходитися, наприклад, в папці з музикою, то музичні треки можуть не відображатися в галереї.

Найчастіше даний файл є головною проблемою, чому Android не знаходить музику. Але його видалення може призвести до не бажаних наслідків, вся медиотека може з’явитися в галереї або налаштуваннях профілю

Скинути налаштування смартфона

У більшості випадків перезавантаження телефону дозволяє усунути проблему. Однак якщо це не допомогло, слід здійснити кардинальні заходи – скинути налаштування самого смартфона. Як правило, на перезавантаження йде близько двадцяти хвилин, але в завершенні процесу помилка усувається і операційна система знаходить музичні файли.

Установка нових додатків

Ще однією причиною, по якій смартфон не відтворює музику, іноді є те, що файли мають некоректний формат, іншими словами плеєр їх просто не може прочитати.

Вирішити проблему можна декількома способами: встановити будь-який інший плеєр, який містить у своєму функціоналі необхідний формат або конвертувати файли в потрібний формат за допомогою комп’ютера.

Джерело: http://yoip.com.ua/