Буває так, що почувши якусь пісню, одразу хочеться знайти її і додай її собі. Зазвичай в цьому більшість з нас в цьому виручає додаток Shazam. Google здається зумів розвинути ідею Shazam до неймовірних висот.

Якщо Shazam так популярний, то чому б не вбудувати таку функцію прямо в розумного помічника, подумали в Google.

Смарфони, які вас слухають

Показані на початку жовтня смарфони Google Pixel 2 вміють розпізнавати будь-які звуки навколо телефону, в пасивному режимі.

Так, так ваш телефон завжди слухає, що відбувається навколо. Це здається зовсім не безпечно і має витрачати все заряд, але все не так погано.

Спочатку дана функція розроблялася не для прослуховування музики, а що б ваш телефон міг навіть з екрану блокування виконувати ваші команди.Але пізніше крім розпізнавання вашого голосу було додано і розпізнавання мелодій.

Як працює розпізнання композицій

У Google Pixel 2 для розпізнання мелодій використовується чальних нейромережа в яку завантажені сотні тисяч патернів музичних композицій. Т

ак, що можна не переживати, що телефон не почує те, що потрібно. Дані для пошуку відправляються, тільки у разі якщо нейромережа визначила, що грає музика.

Слово чальних тут досить сильно лякає. Так і до скайнета рукою подати

Витрата батареї

Батарею ця функція майже не витрачає, так що потер в продуктивності ви не відчуєте.

Що в підсумку

Google використовувала ідею Shazam і зробила ідеальний сервіс з пошуку музики навколо вас для своїх нових смартфонів Pixel 2. Адже, щоб дізнатися, що ж грає поруч, досить поглянути на екран смартфона, навіть не розблокуємо його.

Джерело: http://techiteasy.org.ua/