В Play Market щодня з’являються сотні нових додатків – платних і безкоштовних, корисних і безглуздих. Лише малої частини вдається подолати поріг в десять мільйонів завантажень і завоювати реальну популярність. Наша добірка як раз про них – робітники, корисні, класні, але незнайомі більшості користувачів.

Holaa! Caller ID & Call Block від Mara Corporation

Як зрозуміло з назви, програма визначає номер абонента і дає можливість заблокувати вхідні дзвінки. По ряду показників воно перевершує свого головного суперника – TrueCaller: зокрема, Holaa! швидше визначає номер, займає менше місця на диску і економніше витрачає ресурси.

Ще Holaa! цікавіше своїх аналогів тим, що пропонує цікаву статистику Hoodle Score, яка враховує не тільки загальну тривалість дзвінків, але і період, протягом якого дзвінки не здійснювалися (Nirvana Time).

Citymapper

Карти – це те, чим кожен з нас регулярно користується. Однак більшість додатків недостатньо ефективно аналізують маршрут, коли справа доходить до пересування на громадському транспорті.

Citymapper прокладає шлях на основі глибокого аналізу. Додаток враховує пересадки, пересування пішки, на автобусі, електричці, таксі і метро, показує велопарковки, зупинки і навіть відстежує публічний транспорт в режимі реального часу. Воно відправить вам нагадування, щоб ви вчасно вийшли з будинку, а потім ще одне під кінець поїздки, щоб ви не пропустили потрібну зупинку.

На жаль, в Росії його можливостями зможуть насолодитися тільки жителі Москви і Санкт-Петербурга: інші міста додатком поки не підтримуються. Але воно знадобиться мандрівникам. Зона покриття Citymapper охоплює Сан-Франциско, Токіо, Берлін, Лондон, Мілан, Париж і ряд інших зарубіжних мегаполісів. Такий зручний помічник однозначно знадобиться туристу.

Всі електронні пошти/All Emails від LondonNut

У більшості з нас є кілька облікових записів електронної пошти – для особистого листування, роботи і парочка на всяк випадок, щоб реєструватися на всяких сторонніх сервісах і не закидати сміттям основні ящики. Моніторити їх все клопітно. Але якщо ви хочете мати швидкий доступ до всіх скриньках відразу, на допомогу прийде цей додаток. Воно підтримує роботу з сотнею різних e-mail провайдерів, включаючи MailRu, Yandex і UKRMail.

Llama – Location Profiles

Llama використовує дані від телефонних вишок, щоб визначити ваше місце розташування і перевести смартфон в зручний звуковий режим. Воно дозволяє регулювати рівень гучності, змінювати мелодію і деякі інші параметри. Налаштувавши кілька профілів один раз, ви зможете швидко перемикатися між ними за допомогою віджету на екрані або налаштувати автоматичне перемикання, задавши кілька умов. Аналогічне додаток задіяв би GPS-модуль смартфона, але Llama йде іншим шляхом – вона економить батарею.

Motivational Alarm Clock від cmichel

Не любите прокидатися рано вранці? Що ж, програма не позбавить вас від цієї прикрої необхідності, але зробить все, щоб процес пробудження став максимально приємним. Замість гучного дзвінка вас розбудить приємне надихаюче відео – або взагалі будь-яке відео з YouTube, яке ви вкажете в налаштуваннях. А якщо інтернет-з’єднання пропаде, додаток переключиться на одну з стандартних мелодій і все одно не дасть проспати.

Джерело: http://linkomania.com.ua/