Незадоволені купленим додатком? Або помилково купили зовсім не те, що хотіли? Не засмучуйтеся, гроші можна повернути.

Таке бувало з усіма: ви завантажуєте додаток, будучи в повній упевненості, що це саме те, що вам потрібно, але виходить навпаки. Із-за поганої сумісності з пристроєм або просто тому, що функціонал програми не відповідав опису, ви розумієте, що не будете ним користуватися. Прикро, якщо при цьому були витрачені гроші.

Добре те, що ви можете повернути їх назад. Правда, щоб це відбулося без зайвої мороки, доведеться діяти швидко. Ось, як це можна зробити.

Найшвидший спосіб

Самый быстрый способ вернуть деньги в Google play market

Кнопку повернення грошей ви можете знайти в Play Market внизу сторінки, де розташоване викачане додаток. Але скористатися нею можна лише протягом двох годин після покупки, потім вона зникне.

В принципі дві години – цілком достатній термін, щоб вирішити, чи підходить вам програма чи ні, тому не відкладайте перший запуск в довгий ящик. Якщо цю можливість ви упустили, не турбуйтеся. Є й інші способи.

Зв’яжіться з розробниками програми або їх представниками

Возврат денег по средствам связи с разработчиками

На сторінці програми можна знайти розділ «Контакти», де розміщено електронну адресу компанії. Немає 100%-ної гарантії, що вам дадуть відповідь, але спробувати все одно варто. Опишіть свою проблему з додатком і чекайте відповідного листа.

Якщо в контактах вказаний сайт, можна зв’язатися з розробниками через нього. Для цього перейдіть на сам сайт і пошукайте на ньому посилання на профілі в соціальних мережах або будь-які інші варіанти зв’язку.

Відправте запит на повернення коштів у компанію Google

Отправка запроса на возвращение средств

Для цього зайдіть в свій аккаунт, відшукайте історію замовлень і там виберіть функцію «Повідомити про проблему». Розгляд заявки відбувається до 2 діб, але найчастіше відповідь приходить вже в перші півгодини.

Як повернути гроші за покупки в додатку

Возвращение денег за покупки в приложении

Умовно безкоштовним називається додаток, за скачування якого ви не платите ні копійки.

Витратитися ви змушені в тому випадку, якщо хочете позбутися від реклами, придбати ігрову валюту або відкрити додаткові можливості. Повернути гроші за покупки, здійснені всередині програми, можна, звернувшись в Google (див. попередній пункт).

Як повернути гроші за фільм/книгу/комікс

Возврат денег за книгу или фильм

За покупки в розділах «Фільми», «Книги», «Музика» і «Преса» гроші також можна повернути, але тільки в тому випадку, якщо ви не починати читати або дивитися продукт.

Заявку на повернення коштів у цьому випадку можна подати протягом 7 днів з допомогою вже згаданої форми. Якщо придбаний вами контент виявився пошкоджений і не запускається, заявку можна подати в будь-який час.

Коли і куди повернуться гроші

Гроші будуть повернуті на той рахунок, з якого ви зробили покупку. Повернення на гаманець Google зазвичай займає добу, на PayPal або банківську карту – від 3 до 5 днів.

Джерело: http://mobigame.com.ua/