Німецький менеджмент, ретельний відбір виробників і постачальників — запчастини Dello AutomegaКраїна походження бренду – Німеччина. Запчастини Dello вважаються бюджетними, але це зовсім не означає, що коли ви купуєте щось цієї фірми, то це не буде працювати.
WardsAuto опублікувало Топ-10 самих крутих моторів майбутнього року Список Топ-10 найбільш крутих двигунів в 2017 році, названих кращими за версією WardsAuto. Гібридні і турбовані силові агрегати лідирують у цьому списку. WardsAuto оголосило список Топ-10 кращих двигунів 2017 року. У рейтинг увійшли три електромотора, інші сім двигунів відрізняються наявністю турбін, що говорить про продовження зниження обсягів...
Мале перекриття удар спереду Помірне перекриття удар спереду Боковий Сила даху Підголовники і сидіння Тест фар Зручність використання якорів дитячих сидінь ДОБРЕ ПРИЙНЯТНО НИЖЧЕ СЕРЕДНЬОГО ПОГАНО Назад у головний розділ Краш-тести Audi
Характер суперкара і функціональність супер-кросовера – це Lamborghini UrusLamborghini – преміум бренд концерну Volkswagen group виходить на ринок з першим позашляховиком з початку 90 років, і другою моделлю за всю історію.
Вибираємо практичний підтриманий автомобіль для сімейства, і придивляємося до Skoda Octavia A5 CombiПопередня Октавія Тур Комбі, на нашу універсал, була дуже популярна у покупців.