Вам часто доводиться стикатися з іграми та програмами, написаними під операційну систему Android, а гаджета, який працює на цій системі у вас немає? Ринок емуляторів зараз не бідує.

У цій статті ми розповімо вам про такому чудовому емуляторі Android-ігор і додатків для Windows, як BlueStacks 3, перерахуємо всі його плюси і мінуси.

Емулятори для ПК

Начебто здається, що конкуренція емуляторів для ПК виглядає досить серйозно, на перший погляд, дійсно хороших продуктів цього плану всього два, це BlueStacks і Nox App Player. І до останнього часу Nox App Player був у лідерах ринку, поки BlueStacks не отримав оновлення до третьої версії програми. Тепер можна сміливо переглянути свої погляди з приводу емулятора BlueStacks.

Що особливого в BlueStacks

Третя версія програми-це не чергове, просте оновлення з додатковими незначними змінами, а повністю переосмислена платформа, зроблена на новому графічному движку.


Фотографія Продуктивність у порівнянні з іншими емуляторами

Цей движок тепер може з найбільшою ефективністю використовувати ресурси ПК, для досягнення максимальної продуктивності і кращої графіки. Всі тести показують, що BlueStacks швидше і потужніше ніж Nox, тому цей емулятор зайняв зараз позицію лідера.

Вікна і вкладки

Розробники дуже постаралися, добре переробивши інтерфейс програми і перше, що змінилося і стало дуже помітно – це многовкладочность і мультиоконность.


Фотографія Мультиоконность – одна з унікальних фішок BlueStacks

Серфінг по програмі став більше нагадувати звичну роботу в звичайному браузері, причому з’явилася можливість запуску декількох додатків одночасно, головне, щоб у вас вистачало ресурсів.

Відмінною новинкою стала поява центру додатків з рейтинговою системою, з якого шукати ігри і програми тепер набагато простіше. Поділ за категоріями без проблем зорієнтує по трендам і топам Google Play.


Фотографія Центр додатків

Відкривши програму можна подивитися ролик і ознайомитися з відгуками про гру або програму, щоб дізнатися все про продукт до скачування. Якщо з емуляцією програм навіть у розширення Google Chrome питань не виникає, то з іграми все ще цікавіше.

Управління

Крім поліпшеної продуктивності, розробники доробили управління, а це, напевно, одна з найбільш важливих і важких частин у програмах такого роду. Використання сенсорного дисплея – це одне, а от інша справа, мишкою і клавіатурою емітувати його роботу.


Фотографія Управління можна зручно налаштувати під себе

Але в BlueStacks, такий варіант щонайменше не гірше, а десь навіть і краще, ніж на тих же планшетах. При правильному підході, в шутери можна грати навіть краще ніж на смартфоні. Додано режими для відповідних жанрів ігор і режим стрільби для зручного управління в шутерах.

Чат прямо в додатку

А також з’явилося багато настроекпроизводительности.Розробники обіцяють, що в російському співтоваристві BlueStacks з’явиться чат між користувачами, аналогічний Steam. Чат вже проходить тестування серед англомовних користувачів. А також розробники не забули і про зворотнього зв’язку. Реалізована нова форма зворотного зв’язку з інструкціями за рішеннями найбільш частих проблем.

Мінуси куди ж без них

Найбільшим мінусом BlueStacks 3 можна назвати відсутність версії програми під macOS. Розробники, на жаль, вважають цей напрямок неперспективним.

На комп’ютерах Mac можна запустити BlueStacks 3 на Windows, встановлений через програму Boot Camp, але вона не буде видавати належного рівня продуктивності, навіть якщо залізо буде досить потужна.

Ціна питання

BlueStacks 3 можна встановити абсолютно безкоштовно, але присутня невелика кількість реклами. Ціна питання Можна придбати преміум передплату і прибрати не тільки рекламу, а й отримати преміум-техпідтримку.

Вартість такої передплати 4 долари на місяць або 40 доларів в рік. Сума не маленька, але і безкоштовна підписка не викликає ніяких претензій.

Системні вимоги

Мінімальні:

 • ОС: Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows Vista SP2 , Windows XP SP3 (32-bit)
 • Необхідно мати права адміністратора ПК.
 • 2GB оперативної пам’яті
 • 4GB вільного місця на жорсткому диску
 • Доступ в інтернет

Рекомендовані:

 • ОС: Windows 10, Windows 7
 • Необхідно мати права адміністратора ПК.
 • CPU: Intel Core i5-680 або мощьнее з включеною технологією віртуалізації в BIOS
 • Відеокарта: Intel HD 5200 або вище з оновленими драйверами
 • ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті: 6GB і вище
 • HDD: бажано SSD з вільним місцем понад 40 GB
 • Високошвидкісний доступ в інтернет

 

Завантажити з офіційного сайту

Джерело: http://superfly.org.ua/