Кожен користувач хотів би налаштувати пристрій під свої особисті потреби. Комусь важливий привабливий дизайн, для кого-то головне – своєчасно отримувати свіжу інформацію прямо на домашній екран.

І при цьому ніхто не хоче плутатися в десятках встановлених додатків. Засобами вбудованого лаунчер зручної роботи, як правило, не домогтися. Тому доводиться завантажувати інший, з розширеними налаштуваннями.

Hola

Hola вважається одним з кращих безкоштовних лаунчер. Його інтерфейс дуже нагадує стандартні лаунчер на китайських смартфонах Xiaomi, ZTE і Meizu. Незважаючи на невелику вагу додатки, їм залишиться задоволений навіть самий вимогливий до дизайну користувач. Hola – це:

  • яскраві іконки;
  • настроювані шрифти;
  • багатотисячна база тим і оформлень;
  • групування програм за категоріями;
  • можливість приховувати програми;
  • новинний віджет Holazine.

Найпримітніша функція лаунчер – це запуск додатків одним рухом пальця по екрану.

Aviate

Лаунчер Aviate був розроблений компанією Yahoo. Його дизайн прагне до витонченої простоти. Aviate може автоматично класифікувати програми по категоріях, що значно спростить їх пошук.

Стрічка підказок Smart Stream не тільки відображає відомості про стан смартфона, але і дає можливість користувачу робити нотатки про майбутні події. Лаунчер сподобається меломанам: при підключенні навушників музичне додаток запускається автоматично.

У верхній частині екрана розташовується пошукова панель, через яку можна шукати інформацію в інтернеті або на самому телефоні.

Google Старт

Спочатку лаунчер називався Google Now і встановлювався на телефонах Nexus, зараз він доступний для будь-яких пристроїв на базі Android 4.1 і вище. При зсуві екрану вліво відкривається доступ до пошуку, карт, новин та обраним додатками.

Лаунчен мінімалістичний, в ньому не так багато налаштувань, але він зручний і сподобається тим, хто не хоче перевантажувати телефон непотрібними фішками.

Apex

Налаштування Apex зроблять з будь-якого телефону стильний девайс. У лаунчер можна:

  • налаштувати розмір іконок і сітки;
  • додати жести і анімацію;
  • увімкнути ефекти переходу.

Нові функції з’являються в кожному оновленні. У платній версії лаунчер додано спеціальне розширення для роботи з повідомленнями, є можливість робити жести двома пальцями і накладати віджети одного на одного.

Apus

Цей лаунчер оптимізує не тільки зовнішній вигляд, але і продуктивність телефону: очищення оперативної пам’яті здійснюється натисненням однієї кнопки.

Через рядок пошуку, розташовану на домашньому екрані, користувач може здійснювати серфінг в інтернеті і пошук по влаштуванню. Лаунчер має вбудований набір інструментів: блокнот, ліхтарик, калькулятор та ін

Панель Apus Know нагадає про заплановані у календарі події та надасть свіжі новини. Недолік лаунчер в тому, що при його використанні на екрані можуть з’являтися спливаючі вікна.

Джерело: http://softkb.com.ua/