Минулого тижня кількість скачувань Samsung Internet Browser для Android перевищила планку в 500 мільйонів. Додаток дебютувало в 2012 році і спочатку було розраховане на пристрої лінійки Galaxy. Пізніше його перенесли на платформу Chromium, а з літа 2017 Samsung Internet став доступний для всіх Android-пристроїв, в офіційному магазині.

Минуло трохи більше півроку, і кількість інсталяцій Samsung Internet досягло позначки в півмільярда. Версія 6.2 сумісна з переважною більшістю смартфонів і планшетів, що працюють на Android 5.0 Lollipop і більш пізніх ОС.

Останнє оновлення з’явилося в магазині близько двох тижнів тому. За словами розробників, воно містить безліч дрібних виправлень, поліпшення продуктивності, а також ряд нових функцій: оновлений менеджер закачувань, підтримка Gear VR і відеоформату 360. Користувачі описують його, як легкий, чуйний і гранично простий браузер з вбудованою функцією блокування рекламних вікон.

Чим він хороший?

Для комфортного серфінгу Samsung Internet Browser пропонує додаткове налаштування контрастності, з якою текст буде читаним навіть в умовах яскравого освітлення.

За допомогою спеціального розширення закладки в Samsung Internet можна синхронізувати з найпопулярнішим Chrome.

Але сама цікава особливість програми – це режим secret, який дозволяє запаролити доступ до деяких веб-сторінок. Тим, хто віддає перевагу браузерні версії соціальних мереж, не доведеться кожного разу виходити з свого аккаунта, передаючи смартфон в чужі руки. Крім 4-значного набору цифр для розблокування сторінок може бути використаний сканер відбитків пальців.

Незважаючи на те, що програма дійсно користується великою популярністю в Play Market, неясно, яка частота його використання саме на техніці від Samsung. Тим не менш вже півтора року Samsung Internet є браузером за замовчуванням для пристроїв цієї компанії. Він також встановлений в Galaxy S9 і Galaxy S9 Plus, які нещодавно були показані широкій публіці в рамках MWC в Барселоні.

Джерело: http://download.openlib.org.ua/