Цікаві програми та ігри з’являються на Google Play буквально кожен день. Сьогодні ми хочемо познайомити вас з кількома такими новачками, які показали себе з найкращої сторони.

My Eyes

 

Це спеціальна програма, призначена для інвалідів по зору і волонтерів. Ось як вона працює. Сліпі люди та волонтери підписують між собою віртуальний контракт.

Звучить надто офіційно, але насправді вони просто реєструються в додатку і створюють мінімальний контакту профіль. Якщо інваліду по зору потрібна допомога, він дзвонить через програму і потрапляє на одного з добровільних помічників, який тим або іншим чином намагається вирішити виниклу проблему.

На даний момент My Eyes встановили вже більше п’ятдесяти тисяч нужденних і більш ніж півмільйона волонтерів. Як кажуть у таких випадках, віра в гуманістичні ідеали людства майже відновлена.

Thimbleweed Park

являє собою дивовижну жанрову суміш комедії і трилера. Сюжет, втім, не надто хитромудрий.

П’ятеро людей виявляють себе в незнайомому місті. Вони не розуміють, як тут опинилися і, головне, навіщо. Геймплей радує смішними жартами, ретро-графікою і п’ятьма різними характерами.

Крім того, присутні рівні складності і навіть підказки. Thimbleweed Park обійдеться в приблизно 10 доларів. Зате можна буде забути про набридливої реклами.

Браузер Edge

Microsoft кинувся завойовувати Android з усім старанням переможеного. Платформа Windows phone, як відомо, наказала довго жити, зате компанія почала активне просування свого софта на Google Play.

На цей раз прийшла черга браузера Edge. Реліз цієї програми має велике символічне значення, не кажучи вже про чисто практичну користь.

Наприклад, браузер надає можливість користувачеві синхронізувати свої вкладки на мобільному пристрої і десктопі PC.

Додаток має великий потенціал, який, щоправда, поки ще не реалізований. Браузер знаходиться в стані бета-тестування. Завантажити його можна абсолютно безкоштовно.

Into the Dead 2

Дуже талановитий сіквел до «нескінченної» Dead. Розробники розгорнулися по-справжньому, виправивши багато недоліки першого релізу. У головного героя тепер з’явився чотириногий друг, геймплей отримав кілька різних фіналів, та й сам по собі став різноманітніший.

Іграшка насичена сценами насильства, і тому не дивно, що вона рекомендується гравцям, які досягли шістнадцятирічного віку. Into the Red 2 пропонує цікаві варіанти проходження місій, апгрейд зброї і захисту для гравця. Викачати її можна абсолютно безкоштовно, але потрібно бути готовим до великої кількості реклами.

Movies Anywhere

Однією з справжніх сенсацій недавнього часу стало додаток Movies Anywhere. Хлопці з Google придумали своєрідний «ключ», за допомогою якого можна заходити на безліч відомих онлайн платформ і дивитися фільми.

Movies Anywhere дає можливість насолоджуватися контентом таких інтернет кінотеатрів як Amazon, iTunes, Google Play і навіть Vudu. Додаток володіє легким інтерфейсом і, звичайно ж, підтримує Chromecast.

На сьогоднішній день Movies Anywhere не завжди працює стабільно, але Google напевно в найближчі терміни підтягне усі потрібні гайки і довернет гвинти.

Джерело: http://3das.com.ua/