З цієї статті ви зможете дізнатися, як підключити і настроїти обліковий запис Google на смартфоні Android.

Якщо ви купуєте Android-смартфон, то роботу з пристроєм при першому ж включенні необхідно почати з підключення до облікового запису Google. Для цього вам знадобиться адресу електронної пошти Gmail. Пошта Gmail є і обліковим записом Google, тому якщо ви вже маєте таку, то просто введіть її. Щоб вам було трохи простіше підключити обліковий запис, для вас пропонується покрокова інструкція.

Вам знадобиться:

  • Наявність смартфона на основі операційної системи Android;
  • Підключена сім-карта довільного оператора мобільного зв’язку;
  • Вихід в Мобільний інтернет або підключення до мережі Wi-Fi.

Підключення та налаштування облікового запису Google

Для початку необхідно зайти в меню «Програми».

 

Далі вибрати пункт «Налаштування».

 

Перейти в меню «Облікові записи»/«Облікові записи та синхронізація»:

 

Далі потрібно натиснути кнопку «Додати обліковий запис»/«Додати запис»:

 

Вибираємо Google:

 

На екрані висвітиться питання: «Додати існуючий акаунт або створити новий?» Якщо ви вже зареєстровані на Gmail, то вибирайте: «Існуючий», якщо ж ні – натискайте кнопку «Новий».

 

Перед вами з’являться поля для заповнення імені та прізвища, які стануть вашим підписом у листах:

 

Після заповнення натисніть кнопку “Далі”:

 

Тепер потрібно ввести ім’я скриньки. Якщо вибрана вами назва буде вже кимось зайняте, тоді доведеться придумати ще одну або ж вибрати один з варіантів, які запропонує програма.

 

Вказавши ім’я скриньки електронної пошти, натисніть кнопку “Далі”:

 

Вам необхідно придумати пароль, довжина якого повинна бути не менше 8 символів. Також ваш пароль повинен включати цифри та літери різних регістрів (великі і малі), тільки так надійність його може бути гарантованою.

 

Після введення пароля знову натисніть “Далі”:

 

Вам запропонують вибрати підходящий варіант питання і вказати відповідь, щоб у разі втрати пароля ви змогли відновити обліковий запис.

 

Натисніть кнопку “Далі”:

 

Ви можете приєднатися до числа користувачів соціальної мережі Google+” або ж пропустити цей крок (ви зможете підключитися пізніше).

 

Тепер потрібно налаштувати історію веб-пошуку, а також визначитися, чи потрібно включати повідомлення про новини від Google на створений вами поштову скриньку.

 

На цьому етапі вас попросять ввести запропоновану фразу з зображення.

 

Натисніть кнопку “Далі”:

 

Потрібно вирішити, чи варто прив’язувати вашу кредитну карту до аккаунту для здійснення придбань в подальшому (цей крок також ви можете відкласти на потім).

 

Тепер, після успішного входу в аккаунт, ви потрапите в розділ «Синхронізація», де вам необхідно поставити скрізь галочки.

 

На цьому процес вашої реєстрації успішно завершено.

Тепер ви зможете в будь-який час при підключенні до інтернету користуватися створеною поштою і контактами Gmail, переглядати карти Google Maps, брати участь в чаті Google Talk, заходити на YouTube і дивитися відеоролики, завантажувати різні додатки з Play Market, користуватися пошуковою системою Google і синхронізувати календар на вашому смартфоні з Google Calendar.

Якщо у Вас залишилися питання, скористайтесь формою коментарів! Спасибі!

Адміністрація сайту висловлює подяку автору за статтю Lileya.

Джерело: http://fastping.com.ua/