Коли зявиться довгоочікуваний новий VW T7? Знову рестайлінг або зовсім нова модель? Подробиці вже єУ 2015 році зявилося нинішнє покоління автомобіля Transporter — VW T6.
Вентилятор пічки, салону на Skoda Rapid, Fabia, VW Polo і SEAT Ibiza 6R1819015 від виробника AND partsНадійний вентилятор отопітеля — це запорука комфортної температури в салоні автомобіля.
Потужні семимісні моделі автомобілів у 2017 році Найчастіше, досвідченому автомобілісту доводиться вибирати між задоволенням від водіння і потребами великої родини, але, на щастя, виробники враховують інтереси таких клієнтів і готові надати їм семимісні моделі, здатні мчати пасажирів на позамежних швидкостях. Можливість поєднувати практичність мінівена з динамікою спорткара – окремий привід для гордості, оскільки в цьому...
Найдорожчі автомобілі з переднім приводом сучасності Дорогий передньопривідний автомобіль, це звучить дуже дивно. Колись давно, це твердження мало під собою грунт, у стародавні часи, років так 20-30-х років XX століття, система переднього приводу була вкрай складною у виробництві (потрібна була висока точність виготовлення частин приводу), а тому вона і була дорогою. З 60-70-х років минулого...
Схоже, повальне захоплення позашляховиками добралося і до MaybachНаш блог, це джерело інформації про автомобільні новинки Volkswagen Group, історичних знакових подій цього німецького виробника.