Емулювати Android на інших платформах – заняття цікаве, але яке практичне застосування цього можна знайти?

Найпоширеніша необхідність емулювати Android на інших ОС — розробка додатків і відеоігор. Але за великим рахунком емулятор має куди більш широке застосування, ніж просто тести.

Для розробки софта

Навряд чи ви коли-небудь зустрінете розробника мобільних додатків, який має в наявності сотню-іншу пристроїв для тестування проектів. Насправді, програмісту простіше встановити емулятор і протестувати роботу мобільного прямо на своєму комп’ютері. Будь-який пристрій можна зімітувати на потужній платформі типу PC або MAC і вивчити поведінку софта на предмет забагованности. В емулятор можна завантажити будь-яку прошивку, вибрати дозвіл, зробити імітацію датчиків акселерометра і гіроскопа. Налагодження програми йде набагато швидше, ніж в тому випадку, якщо б програмісту довелося встановлювати чергову тестову копію на кожну фізичну пристрій.

Якщо подивитися на ситуацію з фінансової сторони, то купівля купи смартфонів для одних лише тестів влетить у копієчку. Установка емулятора набагато вигідніше.

Для розваг

Частина користувачів любить грати. Зараз деякі мобільні ігри за сюжетом перевершують деякі тайтли для серйозних платформ, і тоді користувачі шукають спосіб запустити улюблену мобільний MMORPG на Windows. Вирячитися в маленький портативний екранчик, звичайно, здорово, але нагинати нубов на широкому екрані набагато зручніше.

Для користувачів і тестувальників

Любителі протестувати нову систему в роботі також можуть завантажити емулятор і оцінити останню версію На а, подивитися нововведення або зовсім поставити мобільну операційну систему на стаціонарний комп’ютер і користуватися їй, як основний. Абсолютно будь-який додаток буде працювати також, як і на смартфоні. Сьогодні для емуляторів доступні практично всі редакції, включаючи Android Nougat. Компанія Google вже орієнтується на ринок великих комп’ютерів, тому частина периферії спокійно розпізнається і працює, як треба. Управління здійснюється за допомогою звичайної клавіатури і миші. Проблеми можуть виникнути, тільки якщо софт використовує специфічні датчики (врятувати ситуацію може їх імітація).

Які емулятори існують на сьогоднішній день?

Перші емулятори були створені кілька років тому, але працювали вкрай нестабільно: висли і вилітали, спільна сумісність була посередньою. Сьогодні в мережі можна знайти такі якісні симулятори Android-системи, як:

Крім іншого, пошуковий гігант Google пропонує свій пакет для розробників Android Studio з вбудованим емулятором для налагодження додатків. Кожен з імітаторів мобільної системи має безліч налаштувань, тому налаштувати його на ваш смак не складе праці.

Джерело: http://fuck-hack.com/