Остання версія Android 8.0 Oreo була представлена публіці минулого літа, і майже відразу ж розробники заявили про те, що займаються наступною версією під робочою назвою Android P.

Нескладно здогадатися, що за традицією і вона отримає «смачне» назву. А раз ми знаємо першу букву, значить, можна спробувати вгадати все слово.

Android 9.0 Popsicle (фруктовий лід)

Заморожений фруктовий сироп – ласощі, що йде нарозхват спекотними літніми днями. Завдяки його популярності дуже великий шанс, що саме в його честь буде названо дев’ятий Android.

Android 9.0 Pastille (пастила)

Яскравий, солодкий, другий за ймовірності претендент на те, щоб його ім’ям називалася нова версія ОС. Багато хто помилково вважають, що пастила родом з Франції, але насправді її готували ще в Стародавній Русі в 14 столітті.

Android 9.0 Pancake (млинець)

Млинцеві ресторанчики дуже популярні в США. Шанс, що в новому році ми будемо оновлюватися до Android 9.0 Pancake, теж досить великий.

Android 9.0 Profiterole (профітроль)

Профітроль – маленьке тістечко круглої форми з заварним кремом. Воно сильно нагадує еклер, а оскільки вже існує Android 2.0 Eclair, розробникам навряд чи захочеться повторюватися.

Android 9.0 Parfait (парфе)

Колір – холодний десерт із збитих вершків з додаванням ягід або шоколаду. Звучить приємно, виглядає апетитно, а на смак приголомшливо.

Android 9.0 Pastry (випічка)

Це слово має досить широке значення, до «pastry» можна віднести будь-який десерт, який готується з борошна і потрапляє в духовку. Чи побачимо ми Android Pastry? Можливо, але швидше ні. Назва дев’ятого Android напевно буде більш конкретним.

Android 9.0 Popover (поповер)

Поповер – це легкий повітряний кекс з начинкою або без неї. Він отримав свою назву із-за того, що в розпеченій духовці тісто піднімається над формою (pop over).

Android 9.0 Praline (праліне)

Праліне – обсмажений з цукром мелений мигдаль. Це не десерт, а його складова, тому навряд чи його ім’ям назвуть дев’ятого зеленого робота. Але слово красиве, можливо, розробники захочуть зробити виняток.

Android 9.0 Pandoro (пандоро)

Цей кекс (дослівний переклад «хліб із золота») – традиційне різдвяне блюдо в Італії. Цукрова пудра, якою він присипаний, символізує засніжені вершини Альп.

Малоймовірно, що дев’ята версія Android отримає складну назву з двох слів, але все-таки ось пара варіантів, які непогано звучать.

Android 9.0 Panna Cotta (панна-котта)

Ще один італійський десерт в нашому списку готується з вершків, желатину і ванілі. Спочатку він був зовсім несолодким, і в його склад входили рибні кістки, але тепер ми знаємо його, як приголомшливий десерт, який нескладно приготувати вдома.

Android 9.0 Pecan Pie (пекановый пиріг)

Горіх пекан схожий на грецький, він широко використовується в кулінарії. А пиріг із заварним кремом і пеканами – часте прикраса різдвяного столу в південних штатах.

Android 9.0 Pumpkin Pie (гарбузовий пиріг)

З США гарбузовий пиріг потрапив до Франції, потім до Англії і вже звідти поширився по всьому світу.

Android 9.0 Petit Four (птифур)

Птифур – міні-десерт, набір з тістечок, які випікаються з однакового тіста, але мають різні начинки і оформлення. Серед безлічі видів птифура є і солоні – вони подаються до коктейлів.

Джерело: http://ipguard.org.ua/