Чутки: на playstation showcase покажуть нову god of war і зроблять кілька гучних анонсів

0
14

Вчора sony interactive entertainment анонсувала захід playstation showcase 2021. На ньому покажуть ігри від внутрішніх студій японської компанії та її партнерів. Які саме проекти представлять глядачам, не уточнювалося, проте інформацією з цього приводу вже поділилися інсайдери.

Джерело зображення: sony

Спочатку ведучий подкасту xboxera нік бейкер (nick baker), більш відомий під псевдонімом shpeshal nick, опублікував в особистому мікроблозі скріншот листування зі своїм джерелом. Він запитав, чи покажуть на playstation showcase 2021 наступну частину god of war, і отримав ствердну відповідь. Раніше інформатор вже ділився достовірними даними, які стосуються sony — наприклад, він розповів про роздачу ремейка final fantasy vii в playstation plus до офіційного анонса.

Джерело зображення: gamerevolution

Не залишився осторонь і редактор порталу vgc енді робінсон (andy robinson), який теж регулярно ділиться інсайдерськими подробицями. Репортер написав в особистому мікроблозі:»мені сказали, що на цьому [заході] будуть кілька супер-анонсів». До повідомлення він прикріпив посилання на оголошення про проведення презентації sony.

Нагадаємо: playstation showcase 2021 пройде 9 вересня, початок о 23:00 за московським часом. Трансляція триватиме приблизно сорок хвилин.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here