Завантажити vivacut premium-відеоредактор (повна версія) на андроїд

0
100

vivacut premium — шикарний відеоредактор з професійними інструментами і функціями дозволяє просто і легко монтувати відео на своєму андроїд телефоні або планшеті. Створюйте приголомшливі відеоролики для своїх каналів і сторінок в соціальних мережах, обрізаючи або поєднуючи різні кліпи і картинки, додаючи переходи, ефекти та інші.

Завдяки наявності багатошарової шкалою можна точно виділити необхідний часовий інтервал або кадр і зробити з ним необхідні маніпуляції. Обробляйте відосики як вам зручно, регулюйте параметри потоку, додавайте різноплановий контент, вирізуйте, з’єднуйте, обрізайте і додавайте текст або музику і зберігайте у високій hd якості 720p і 1080p.

Відеоредактор віва кат відмінно підійде для монтажу як повноцінних, багатогодинних відео-файлів, так і для створення коротеньких роликів для instagram, тік ток і ютуба. Швидко діліться своїми роботами зі своїми друзями прямо з програми, постіть в соц. Мережі і збирайте більше лайків, коментарів і передплатників. Тепер не потрібен злом, є повноцінна преміум версія, яка стабільно працює на андроїд.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here