Огляд мультимедійних клавіатур Canyon

0
994

Shares

Canyon у всьому дотримується свого гасла, закликаючи до індивідуальності та створення власних трендів. Особливо помітна ця тенденція у мультимедійній периферії для ПК. У цьому матеріалі ми поговоримо про дротяних і бездротових моделях клавіатур бренду.

Провідні пристрої

Почнемо огляд з простих до геніальності моделей — CNE-CKEY01-RU і CNE-CKEY2-UA. За характеристиками і конфігурації вони дуже схожі. Лаконічність і відсутності надмірностей — лейтмотив, який простежується у всьому, починаючи від дизайну, закінчуючи функціоналом.

Клавіатури мають стандартну конструкцію з повнорозмірним Enter-ом, який так часто останнім часом люблять урізати виробники. Потрібно звикнути до скороченому лівому шифту, однак ця проблема швидко вирішується. Фарба на ній тримається міцно і не стирається з часом. Кнопки не вимагають зусилля при натисканні.

Без проблем і збоїв спрацьовують сполучення клавіш, що не завжди актуально для мембранних клавіатур. Є захист від вологи, так що навіть пролитий чай не буде страшний пристрою. При підключенні не потрібно драйверів — досить увіткнути кабель у відповідний роз’єм.

У моделі CNE-CKEY2-UA передбачені додаткові клавіші управління мультимедіа-додатками. Єдиний недолік обох моделей — літери латинської і руської розкладок одного кольору.

Для тих, хто віддає перевагу більш збільшений функціонал, підійде просунута модель CNS-HKB4RU. Це відмінна клавіатура з зручною компонуванням клавіатури та підставкою для рук. Її зазвичай хвалять користувачі, які звикли до «ноутбучним» низьким кнопкам.

Тут також передбачені додаткові клавіші з корисним функціоналом. В одне натискання можна включити/виключити звук, запустити відеоплеєр, калькулятор. Через Fn проводиться запуск браузера і управління аудіоплеєром.

Девайс працює без драйверів. Крім того, клавіатура відмінно підходить для швидкого набору тексту — пальці при роботі з нею не втомлюються, кисті рук знаходяться в зручному положенні. Клавіші на цій моделі сірі, не зливаються з фоном навіть при слабкому освітленні.

Бездротова CNS-HKBW2-UA

клавиатура Canyon

Якщо ж кабель вам жахливо набрид, так як все одно не дотягується до комп’ютера, виберіть бездротову модель CNS-HKBW2-UA. Її трендовий «плоский» дизайн припаде до душі любителям стильних аксесуарів. До того ж пристрій підходить для роботи як з ПК, так і з планшетами-трансформерами.

Для зручності експлуатації пристрій оснащений 12-ю гарячими клавішами, які забезпечують швидкий доступ до основних програм. Інноваційна енергозберігаюча технологія дозволяє моделі працювати до 2 років від одного комплекту батарей.

Клавіатура надійно тримає коннект через bluetooth. Для підключення до ПК не потрібно додаткових маніпуляцій. Приємний бонус — аксесуар сумісний з MacOS і стандартної Windows.

Прогумована CNS-HKB6RU

клавиатура Canyon

Осібно від інших моделей варто зовні нагадує геймерську мультимедійна клавіатура CNS-HKB6RU. Синє підсвічування клавіш дозволяє набирати текст в темряві. Кнопки трохи жорсткуваті на ходу і не такі тихі, як у попередніх чотирьох моделей, зате приємні на дотик і бархатисті. Мембрана забезпечує захист девайса від бруду, пилу і води. Ергономічність дизайну доводить зручна підставка під зап’ястя.

Розширений набір додаткових клавіш спрощує запуск основних програм, управління плеєром і додатками. В один клік можна відкрити браузер, включити/виключити звук, запустити «Мій комп’ютер» або калькулятор, збільшити/зменшити гучність і налаштувати підсвічування.

Є й кілька «але». Відсутність додаткового гнізда під флешку і маркість. Після тривалого використання на кнопках залишаються сліди пальців.

Огляд підготовлений спеціально для ТопОбзор. При використанні цього матеріалу активне посилання на http://topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
2
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
2
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here