Рейтинг користувацьких оглядів steam-версії no man’s sky змінився на «в основному позитивні» — вперше з релізу

0
107

Керівник студії new blood interactive дейв ошрі (dave oshry) у себе в мікроблозі звернув увагу, що частка позитивних оглядів космічної пригоди no man’s sky в сервісі steam нарешті перевищила 70 %.

Джерело зображень: steam

Подолання бар’єру в 70% для гри в цифровому магазині valve означає зміну середнього рейтингу відгуків зі «змішаних» на «в основному позитивні» — до цього досягнення творіння hello games йшло з самого релізу.

Глава hello games шон мюррей (sean murray) у себе в мікроблозі відреагував на подію двома емодзі — плаче від щастя і складає руки в знак подяки.

Нагадаємо, на запуску в серпні 2016 року no man’s sky була зустрінута в багнети (гра недорахувалася відразу декількох обіцяних функцій) і ще в квітні 2017-го її огляди в steam були «в основному негативними».

Розробники, втім, руки не опустили і продовжили покращувати no man’s sky. За минулий з релізу час гра отримала 17 контентних оновлень — останнє з них вийшло не далі як 1 вересня.

Згаданий патч-frontiers-додав в no man’s sky можливість стати доглядачем процедурно згенерованого інопланетного поселення і багато іншого. Повний список змін доступний на сайті проекту.

No man’s sky вийшла на pc (steam), playstation 4, playstation 5, xbox one, xbox series x і s. На пк і консолях sony гра також доступна у версії для шоломів віртуальної реальності.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here