Середня тривалість перегляду в tiktok перевершила youtube в сша і великобританії

0
109

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

Популярність мобільного додатку tiktok в останні роки неухильно зростала. Нарешті, сталося неминуче і вона перевершила деякі показники youtube. Йдеться про таку характеристику, як середній час перегляду відео.

Статистика надана займається моніторингом додатків фірмою app annie. Середній час перегляду в tiktok перевершив youtube, що вказує на високий рівень залученості. Компанія стверджує, що ця програма революціонізувала потокове відео та соціальні медіа.

Youtube продовжує лідирувати тривалості роботи з додатком в цілому, а не в перерахунку на одного користувача. Очевидно, що користувачів на youtube як і раніше більше. Кількість щомісячно активних користувачів тут становить близько 2 млрд осіб, а в tiktok в середині минулого року їх було приблизно 700 млн.

Показник проведеного часу відноситься тільки до android-пристроїв і не включає в себе китай, де tiktok дуже популярний.

Аналітик з enders analysis вважає, що tiktok витрачає значні кошти на залучення користувачів, але вони залишаються на платформі не так довго в порівнянні з конкуруючими соцмережами. У великобританії за витраченим часом tiktok стався youtube ще влітку минулого року, зберігши з тих пір лідерство. У сша вони неодноразово змінювалися місцями, поки tiktok не захопив лідерство в нинішньому квітні. Інші показники теж говорять про зростання популярності сервісу.

Програми з можливістю дивитися прямі трансляції дозволяють творцям контенту більше заробляти. На такі додатки в першій половині нинішнього року довелося 75% заробітку 25 найбільш популярних додатків соціальних мереж. Twitch дозволяє платити авторам свого роду чайові, як і tiktok.

Також у звіті згадується додаток snapchat, кількість завантажень якого за межами сша збільшилася на 30% в порівнянні з минулим роком і на 45% в порівнянні з позаминулим.

Tiktok продовжує розширювати функціональність. Нещодавно була збільшена максимальна тривалість відео. Скоро вона може досягти 5 хвилин, а потім і 10 хвилин.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here