Severed steel вийде на pc у вересні, пізніше-на ps5, xbox series, ps4, xbox one і switch

0
92

Видавець digerati і студія greylock studio анонсували вихід ігриsevered steel на pc (steam, epic games store) 17 вересня 2021года. Також компанії оголосили про вихід гри на playstation 5, xboxseries і nintendo switch пізніше в 2021 році поряд з ранееанонсірованнимі версіями для playstation 4 і xbox one.

Severed steel — це одиночний шутер від першої особи з плавноюсистемою виконання трюків, руйнується воксельним оточенням і єдиним одноруким головним героєм. Тільки ти, твій вказівний палець і черевик зі сталевим носком проти будівлі, повного поганихпарнів. Бігайте по стінах, ковзайте і виконуйте сальто, щоб знищити всіх ворогів.

  • унікальний боєць-візьміть на себе роль сталі —спритного однорукого снайпера, що виконує завдання. Тут нетперезарядкі-гарненько цільтеся і будьте готові вирватьзарядженное зброю з холодних рук мертвих ворогів.
  • стильні бої-ухиляйтеся від куль, відскакуйте відстін, наносите удари ногами, кидайте зброю — робіть всіляке, щоб перемогти в інтенсивних і лютихперестрілках.
  • повністю руйнується оточення-пробийте штукатуркуострыми 4,7-міліметровими снарядами, товстий бетон кулями калібра0, 50 або виконайте великі дірки в предметах своєї ручнойпушкой.
  • динамічний ші — немає двох однакових битвблагодаря динамічному командному ші.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here