3 причини відмовитися від стандартної установки програм

0
135

Багато користувачів звикли встановлювати програми не дивлячись, вибираючи стандартні настройки. Але краще відмовитися від цієї практики, тому що вона може привести до небажаних наслідків. Замість неї при першій установці (а іноді і при оновленні) краще використовувати вибіркову установку і ось три причини чому.

Багато додатків (в тому числі і платні), встановлюють разом з собою додаткові програми. Вони часто приховані в стандартному алгоритмі установки. Переключившись на вибіркову установку, ви можете відключити все те, що вам не потрібно. Звичайно, добропорядні розробники не будуть приховувати додаткові програми, але час від часу навіть у них зустрічаються приховані в магістральному варіанті установки пропозиції.

Але це ще не всі нюанси. Крім додаткових програм, у вибірковій установці часто можна відключити непотрібні вам опції, які активуються за замовчуванням в стандартному варіанті. Наприклад, це може бути автоматичний запуск встановлюваного додатка при старті операційної системи або активація якихось додаткових функцій, які особисто вам можуть бути не потрібні. Сюди ж можна віднести розширення контекстного меню, в які часто додаються різні програми.

Третя причина — ваша конфіденційність. У ручному режимі можна відключати автоматичну відправку статистичних даних розробникам, якщо ви не хочете, щоб вони за вами спостерігали. У більшості випадків це анонімна статистика і вона дозволяє розробникам краще зрозуміти, як використовується їх продукт. При цьому є люди, яким не подобається сам факт збору і передачі таких даних.

Так що не забувайте заглядати в ручний режим установки, там ви зможете знайти багато цікавого.

Вступайте в нашу нову групу «підтримка chemtable software» в vk. Там ви можете задати ваші запитання в обговореннях, на які відповімо або ми, або хтось з інших користувачів програми. Також ви можете написати нам особисте повідомлення безпосередньо через vk, якщо для вирішення питання необхідно передати персональні дані (ключ, адреса електронної пошти та інші дані про замовлення).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here