Директор з аудіо far cry 6 проїхав майже 7 тисяч кілометрів на кубі, щоб записати звуки для яри

0
144

У недавньому випуску журналу play опублікували цікаву деталь щодо створення звукового оформлення в far cry 6. Директор зі звукового наповнення гри едуардо вайсман (eduardo vaisman) розповів, що записував вихідний матеріал на кубі. І для цього йому довелося об’їздити острів уздовж і поперек.

Джерело зображення: ubisoft

Як передає портал the loadout з посиланням на першоджерело, керівник проїхав 4300 миль (близько 6920 км). Результат вражає, враховуючи, що протяжність куби із заходу на схід становить 1250 км.за словами едуардо вайсмана, він намагався «відобразити [звуки] унікальних біомів, ендемічних птахів і комах, яких там можна знайти». Напевно робота директора з аудіо зробить звучання достовірним і підкреслить тропічну атмосферу яри.

Джерело зображення: gamingbolt

Нагадаємо: у far cry 6 розповідається історія дані рохес — головного героя, стать якого вибирається при проходженні. Протагоніст приєднався до повстанців на ярі, щоб повалити режим антона кастільо. Для цього доведеться вести диверсійну діяльність-підривати вишки зв’язку, звільняти політичних в’язнів, захопити урядовий телеканал, щоб зробити публічну заяву і так далі.

Far cry 6 вийде 7 жовтня 2021 року на пк, ps4, ps5, xbox one, xbox series x і series s.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here