Фанат bloodborne працює над поліпшенням графіки для ps5

0
115

Шанувальники bloodborne просили sony ремастувати улюблену соулслайк-гру fromsoftware з моменту випуску ps5, часто заявляючи, наскільки добре буде виглядати і працювати оновлення наступного покоління для гри. На жаль, найближчим часом не було жодного слова про це.

Таким чином, один відданий гравець вирішив взяти все в свої руки, створивши мод, який повністю переробляє графіку і візуальні ефекти гри. Ви можете побачити результати зусиль garden of eyes у відео нижче.

У відео garden of eyes показує порівняння оригінальної гри з тим, як виглядає його мод, що працює на ps4 pro з патчем 60 кадрів в секунду. Цей мод використовує модифіковане освітлення, спецефекти, графічні опції, такі як розмиття руху, глибина різкості, ssr і багато іншого.

Мод безумовно вражає, так як він багато додає в атмосферу гри, даючи фанатам bloodborne уявлення про те, як може виглядати ремастер або навіть продовження з використанням графіки наступного покоління і підтримки. Будь-хто, хто зацікавлений у підтримці роботи garden of eyes, може підтримати його на патреоні.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here