Тепер Gmail шифрує кожен e-mail!

0
1169

Shares

Хороші новини для любителів безпеки та конфіденційності — Gmail став більш безпечним, ніж коли-небудь раніше. Тепер Gmail шифрує кожен e-mail!

Google оголосив, що розширює шифрування (encryption) для своєї служби електронної пошти Gmail, щоб захистити своїх користувачів від всякого роду урядових кібер-шпионажей, видаливши можливість відключити HTTPS .

Таким чином, з сьогоднішнього дня, Gmail завжди буде використовувати шифроване з’єднання HTTPS за замовчуванням, коли ви отримуєте або відправляєте електронну пошту. Крім того, Google також запевнив, що кожне повідомлення електронної пошти тепер буде зашифровано , т. к. як воно рухається всередині між центрами обробки даних компанії.

«Сьогоднішня зміна означає, що ніхто не може прослуховувати ваші повідомлення , незалежно від того, чи використовуєте ви громадський WiFi або вхід в систему з комп’ютера, телефону або планшета. » Ніколас Лидзборски (Nicolas Lidzborski, Gmail Security Engineering Lead)

Як ви пам’ятаєте, раніше Едвард Сноуден заявляв, що Агентство національної безпеки США (NSA) перехоплює повідомлення електронної пошти , коли вона переміщується між серверами за допомогою програми інтелектуального аналізу даних PRISM .

Агентство національної безпеки Сполучених Штатів (англ. National Security Agency, NSA) — розвідувальна організація Міністерства оборони США, що входить до складу Розвідувального співтовариства. Офіційно створена 4 листопада 1952 року, вважається найбільшим державним агентством по збору розвідувальної інформації. (Вікіпедія)

Google нарешті зрозумів, що не має ніякого сенсу використовувати незашифровані HTTP з’єднання. Чи означає це, що ваші повідомлення Gmail тепер повністю захищені від урядової стеження? Мабуть, істина десь там (с) 🙂

Переклад ТопОбзор з TheHackerNews. При використанні цього матеріалу активне посилання на http://www.topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
8
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
8
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here