Віталік бутерін перерахував свої помилки і виявився незадоволений вибором перших інвесторів ефіріума

0
121

Сьогодні ми робили невеликий матеріал на тему різкого падіння цін на криптовалюта. Наші постійні читачі могли побачити там прогноз щодо втрат трейдерів в результаті такої несподіваної корекції курсу. Ми припускали, що втрати будуть не менше 1 мільярда доларів. Як виявилося, ми недооцінили масштаби трагедії, адже сьогодні біржі витягли з кишень трейдерів 3.5 мільярда доларів. Ось вам і узаконений грабіж, який в наш час ніким не переслідується, а шахраї, що влаштовують такі перфоманси, не понесуть ніякого покарання. Але в даному випадку тема матеріалу зовсім інша.

Кілька днів тому віталік бутерін провів брифінг у вигляді запитань і відповідей у twitter. Одним з найцікавіших питань був вибір команди співзасновників. Справа в тому, що віталік спочатку був хлопцем небагатим, але розумним. Він описав роботу ефіріума теоретично, а після запропонував розділити тягар засновників восьми різним людям. Велика частина цих імен вам нічого не скаже, але є і ті, хто не виходить з інформаційного поля кілька останніх років. Це засновник однієї з найпопулярніших криптовалют polkadot гевін вуд і чарльз хоскінсон – засновник криптовалюти cardano. Оскільки обидва з них спочатку отримали чималу кількість монет ефіру, то немає ніяких сумнівів, що гроші на створення власних токенов у них були.

Так ось, віталік бутерін розчарований своїм вибором. Він пояснив, що було вкрай складно працювати з цими хлопцями, але не став вдаватися в подробиці. Можливо, мова йде про той період, коли команда розробників не могла прийти до консенсусу про терміни перекладу ефіру на алгоритм proof-of-stake, а також про внесення зміни в код у вигляді хардфорків. Після цього він додав, що ще однією помилкою був переклад ethereum virtual machine на 256-бітний код. Сьогодні віталік розуміє, що потрібно було використовувати 64 біта. Очевидно, що це дозволило б зробити систему швидшою.

Нагадаємо, раніше віталік бутерін увійшов до складу dogecoin foundation, запропонувавши припинити майнінг догікоіна перевівши його на алгоритм proof-of-stake. Поки неясно, чи підтримає його ініціативу співтовариство, але поки настільки несподіване рішення здається несподіваним. Крім того, віталік запропонував перевести догікоін на код ефіру, що має підвищити його стабільність і прискорити транзакції в сотні разів. Створюється таке відчуття, що віталік хоче провести експеримент з відмовою від майнінг саме на догікоін.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here