За даними rotten tomatoes, «шан-чи» став найбільш рейтинговим фільмом за коміксами всіх часів

0
91

«шан-чи» хороший, дуже хороший. Наскільки добре? за даними rotten tomatoes, це найбільш рейтинговий фільм за коміксами всіх часів за кількістю глядацьких балів.як зауважив учасник reddit icxnolar, фільм «шан-чи» отримав тисячі позитивних голосів і на даний момент має 98% на кіноагрегаторі.

Це не тільки краще, ніж що-небудь в mcu (наступним за популярністю серед глядачів є «людина — павук: далеко від дому»-95%, а «людина-павук: через всесвіти» набрав 93%), але і в dc. Культовий другий фільм у трилогії крістофера нолана «темний лицар» досяг 94%.

Звичайно, тут є одне застереження. По-перше, «шан-чи» поступається пристойній кількості своїх «колег», коли мова заходить про оцінку критиків на rt. Фільм четвертої фази marvel отримав позитивні відгуки від 92% критиків, що безспірно є відмінним результатом, але не йде ні в яке порівняння з 96% «чорної пантери» на «томатометрі» і 94% першої «залізної людини».

Крім того, більшість голосів ще не набрано. На rotten tomatoes «шан-чи» ще не набрав і 10 000 голосів — у порівнянні з майже 250 000 голосів за деякі фільми за коміксами.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here