Чи варто купувати швидкий зарядний пристрій для свого смартфона?

0
105

Якщо у вас смартфон з досить непоганим акумулятором, можливо, ви подумували про покупку більш швидкого зарядного пристрою. Якщо мобільний телефон недорогий, можливо, оригінальний зарядний пристрій не надто потужний і для підзарядки акумулятора потрібно багато часу. Сьогодні ми збираємося назвати вам дві причини, за якими вам не варто купувати швидкий зарядний пристрій для свого мобільного телефону. Одна з них пов’язана з сумісністю, а інша-з погіршенням характеристик батареї.

Ваш смартфон може не підтримувати швидку зарядку

Багато хто думає, що якщо вони куплять швидкий і потужний зарядний пристрій, то батарея буде заряджатися з 0 до 100% за лічені хвилини. Теорія саме така, але є ще кілька факторів, які слід враховувати. Найголовніше-знати, яку швидку зарядку підтримує ваш смартфон.

Як правило, всі пристрої підтримують максимальну швидку зарядку, яка контролюється зарядним модулем. Щоб купити відповідний зарядний пристрій, необхідно переконатися, що це максимально підтримувана швидка зарядка для вашого смартфона.

Якщо у вас бюджетний смартфон, він може підтримувати 10 або 15 вт, тому витрачання грошей на дуже потужний зарядний пристрій не принесе ніякої користі. Навіть якщо зарядний пристрій дає потужність 50 вт, вона не буде використовуватися смартфоном, оскільки порт зарядки допускає максимум 15 вт.

Важливо звернути увагу на потужність зарядки вашого смартфона, тому що цілком ймовірно, якщо це дешевий мобільний телефон, тоді не варто витрачати гроші на новий швидкий зарядний пристрій. Однак, якщо смартфон підтримує дуже швидку зарядку, ми також розповімо вам, чому не варто її купувати.

Постійне використання швидкої зарядки призведе до пошкодження акумулятора

Ми говорили вам незліченну кількість разів: швидка зарядка не підходить для вашого пристрою. Виробники намагаються з усіх сил сказати вам, що все в порядку і чим швидше зарядка, тим краще. Реальність така, що щоденне використання швидкої зарядки може значно скоротити час автономної роботи.

Щоденна зарядка на 50 або 60 вт може привести до зниження максимальної ємності вашого смартфона на 15 або 20% після року використання. Це означає, що акумулятор, заряджений до 100%, прослужить набагато менше, ніж при покупці пристрою.

Ця деградація присутня завжди, але вона прискорюється набагато швидше, якщо ви використовуєте швидкий зарядний пристрій кожен день. При цьому ми хочемо порекомендувати вам заряджати свій мобільний телефон за допомогою скромного зарядного пристрою на 10 або 15 вт. Зарядка буде набагато повільніше, але акумулятор вашого смартфона прослужить довше.

Звичайно, ви можете купити швидкий зарядний пристрій, але ми рекомендуємо не використовувати його кожен день. Ви можете використовувати його тільки тоді, коли вам дійсно потрібно швидко зарядити ваш мобільний пристрій.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here