Опубліковано оновлений список автомобілів в forza horizon 5

0
93

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

Напевно всі чекають нову частину forza horizon 5, яка перенесе гравців з дощової англії в сонячну, спекотну і запорошену мексику. Команда розробників з playground games опублікувала новий список автомобілів, доступних на релізі гри, і він вже досить довгий, а до виходу гри ще два місяці. Розробники заявили, що перелік авто буде поповнюватися, так що є надія на появу в грі відомої німецької компанії bmw і їх нових автомобілів. Плюс до всього був представлений новий щоденник розробки, де колектив поділився з гравцями частиною геймплея і новими деталями в грі.

По-перше, гра не отримає демоверсію, а також її можна буде пройти разом зі своїм другом в кооперативі, причому повністю. Сюжетний режим називається horizon adventure, а завдання гравця-потрапити в зал слави, виконуючи завдання, досліджуючи карту і виконуючи інші активності. З проходженням відкриються нові локації для гри. Horizon adventure-це по суті безліч маленьких історій, наприклад, в одній з них ви будете шукати рідкісний легендарний автомобіль. Повне проходження сюжетного режиму займе всього 10-20 годин, а далі все в стилі forza, онлайн і колекціонування безлічі авто.

Що щодо авто? у гру додали дуже рідкісну марку toyota, однак, в грі відсутня популярна bmw. Також присутні популярні марки за типом mercedes, ford, mclaren. Є і більш екзотичні: rimac, ktm.

Forza horizon 5 вийде 9 листопада на pc, xbox one і xbox series x / s.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here